17 Nisan 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA 2021 YILINDA GÖSTERİ VE TOPLANTI YAPILABİLECEK ALANLAR AÇIKLANDI

Samsun'da 2021 yılında gösteri ve toplantı yapılabilecek alanlar açıklandı

Samsun'da 2021 yılı için toplantı ve gösteri yapılabilecek alanlar ilçe ilçe belirlendi. Samsun'da 2021 yılı için toplantı ve gösteri alanları yeniden belirlendi. Samsun'da ilçe ilçe toplantı ve gösteri, miting alanları nereler..

31 Ocak 2021 Pazar 13:09 GÜNCEL

Samsun Valiliği, 2021 yılı için toplantı ve gösteri alanlarını açıkladı. Samsun'da İlkadım, Atakum, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde gösteri ve toplantı yapılabilecek adres ve alanlar açıklandı.


Samsun'da İlkadım, Atakum, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde gösteri ve toplantı yapılacak alanlar nereler.. Samsun'a bağlı 4 ilçede gösteri ve toplantı yapılabilecek alanları Samsun Valiliği açıkladı. 2021 yılı içinde Samsun'da miting, gösteri ve toplantı yapılabilecek cadde ve meydanlar belirlendi. Buna göre Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada Samsun'da İlkadım, Atakum, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde gösteri ve toplantı yapılabilecek cadde ve alanlar şu şekilde.

TOPLANTI ALANLARI
İLKADIM İLÇESİ
1 nolu Toplantı Alanı
Cumhuriyet Meydanı:19 Mayıs Bulvarı, Kazımpaşa Sokak ile Kaptanağa Sokak arasındaki alan (4.750m2-19.000kişilik)
2 nolu Toplantı Alanı
Tütün İskelesi:Yabancılar Pazarı ile Fuar Caddesi kesişiminde kalan alan (3.500 m2 – 14.000 kişilik)
3 nolu Toplantı Alanı
Sevgi Gölü Meydanı:Sevgi Gölü Parkı arkası Ordu istikameti tarafındaki alan (6.500 m2 – 26.000 kişilik)
4 nolu Toplantı Alanı
Uğur Mumcu Parkı:İstiklal Caddesi ile Mevlana Caddesi kesişimindeki alan (500 m2 – 2.000 kişilik)

ATAKUM İLÇESİ
5 nolu Toplantı Alanı
Atakum Amfi Tiyatro:Denizevleri Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Amfi Tiyatro ve yeşil alan (3.000 m2 – 12.000 kişilik)
6 nolu Toplantı Alanı
Atakum Kent Meydanı:Mimar Sinan Mahallesi Alpaslan Bulvarı ile 197. Sokak arasında kalan alan (9.350 m2 -37.400 kişilik)
7 nolu Toplantı Alanı
Çobanlı Halk İskelesi Önü:Yenimahalle Mah. Adnan Menderes Bulvarı Deniz Kızı Plajı yanındaki alan (3.000m2 – 12.000 kişilik)

CANİK İLÇESİ
8 nolu Toplantı Alanı
Canik Kefeli Meydanı:Soğuksu Mahallesi Belediye Otobüs Durakları Hareket Merkezi karşısı, 3. Bulvar yolunun orta refüjü ile Kefeli Parkı arasındaki alan (2.500 m2 – 10.000 kişilik)

TEKKEKÖY İLÇESİ
9 nolu Toplantı Alanı
Tekkeköy Yeni Pazaryeri Meydanı:
Onur Sokak, Umut Sokak, Birlik Sokak ile Belediye Çarşısı arasındaki alan (Semt pazarının kurulduğu Perşembe günü hariç) (2.100 m2-8.500 kişilik)

GÖSTERİ YÜRÜYÜŞÜ GÜZERGAHLARI
İLKADIM İLÇESİ
1 nolu Yürüyüş Güzergahı
Cumhuriyet Caddesi:Gösteri yürüyüşünün başlangıç yeri; Cumhuriyet Caddesi Shell Kavşağı Canik istikameti olup, bitiş yeri; Cumhuriyet Meydanıdır (860 m.lik güzergah)
2 nolu Yürüyüş Güzergahı
Sahil Yolu 1. Kısım:Gösteri yürüyüşünün başlangıç yeri; Sevgi Gölü Parkı arkası sahil yolu üzerindeki Samsun Limanı girişi olup, bitiş yeri; Tütün İskelesi’dir. (1km’lik güzergah)
3 nolu Yürüyüş Güzergahı
Sahil Yolu 2. Kısım: Gösteri yürüyüşünün başlangıç yeri; sahil yolu Yalova Restaorant gemi önü olup, bitiş yeri; tütün İskelesi’dir. (620 m’lik güzergah)

ATAKUM İLÇESİ
4 nolu Yürüyüş Güzergahı
Adnan Menderes Bulvarı 1. Kısım: 
Gösteri yürüyüşünün başlangıç yeri; Adnan Menderes Bulvarı Çalık Yedaş Binası hizası olup, bitiş yeri; Adnan Menderes Bulvarı üzeri Amfi Tiyatrodur. (1,5 km’lik güzergah)

5 nolu Yürüyüş Güzergahı
Adnan Menderes Bulvarı 2. Kısım: 
Gösteri yürüyüşünün başlangıç yeri; Adnan Menderes Bulvarı üzeri Alpaslan Bulvarı sahil girişi Taşocak Sahil Restoran karşısı olup, bitiş yeri; Adnan Menderes Bulvarı Çobanlı Halk İskelesi’dir. (1,15 km’lik güzergah)
6 nolu Yürüyüş Güzergahı
İsmet İnönü Bulvarı: Gösteri yürüyüşünün başlangıç yeri; İsmet İnönü Bulvarı Samsun Merkez istikameti Mimar Sinan Tramvay Durağı yanı olup, bitiş yeri; Atakum Kent Meydanı’dır.(1,15 km’lik güzergah)

TEKKEKÖY İLÇESİ
7 nolu Yürüyüş Güzergahı
Hacı Ali Ekinci Bulvarı: 
Gösteri yürüyüşünün başlangıç yeri; Samsun Caddesi Hacı Ali Ekinci Bulvarı girişi olup, bitiş yeri; Belediye Çarşısı yanı Tekkeköy Yeni Pazar yeri Meydanı girişidir.(320 m’lik güzergah)

AFİŞ VE PANKART ASILACAK YERLER
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerine ait Atakum, Canik, İlkadım ve Tekkeköy ilçelerinde bulunan BİLBOARD, CLP ( RAKET) ve MEGALIGHT’lar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Canik Belediyesi verimli hizmet için 7 ayrı yeni hizmet aracı aldı

Samsun'da Canik Belediyesi verimli hizmet için 7 ayrı yeni hizmet aracı aldı