19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA 3 DÖNEMİ DOLDURAN HAVZA BELEDİYE BAŞKANI İKİZ, ASFALT EKİBİNİ SAHAYA SÜRDÜ

Samsun'da 3 dönemi dolduran Havza Belediye Başkanı İkiz, asfalt ekibini sahaya sürdü

Samsun'un Havza ilçe Belediyesi Başkanı Murat İkiz, AK Parti'de 3 dönem kuralına takılacak belediye başkanlarından birisi.. Tirit yemeği etkinlikleri ile tanınan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, yaklaşan yerel seçimler öncesi ilçede yolu bozuk olan bir mahallenin yoluna asfalt döktürdü.

30 Ekim 2018 Salı 16:44 GÜNCEL

Samsun'un Havza İlçe Belediyesi tarafından yapılan asfalt çalışmalarına Karşıyaka mahallesi sakinleri astıkları pankart ile teşekkür ettiler.


Samsun'un Havza ilçesinde 2015 yılında yaşanan sel felaketi sonrası Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Karşıyaka Mahallesinde yapılan dere ıslah çalışmaları nedeni ile bozulan yollar Havza Belediyesi tarafından asfaltlandı.

Yolları asfaltlanan mahalle sakinleri özel pankart hazırlatarak Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’e teşekkür ettiler. Mahalle sakini Ramazan Bozkurt yaşanan sel sonrası yapılan çalışmalardan ötürü yollarının bozulduğunu belirterek, “Sayın Başkanımız Murat İkiz’e bey bize yollarımızı ve diğer hizmetlerimizi yapacağına dair söz vermişti. Sağ olsun Başkanımız verdiği sözlerin hepsini tek tek yerine getirdi. Ayrıca Samsun Büyükşehir Belediyemize de yapmış oldukları dere ıslahı çalışmalarından ötürü teşekkür ederim.”  dedi.Yapılan yol çalışmalarını bir süre inceleyen ve mahalle sakinleri ile sohbet eden Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise yapmış olduğu açıklamada mahalle sakinlerine teşekkür ederek; “Bizler görevimizin gereğini yapıyoruz. Takdir halkımızın. 2015 yılında yaşanan sel felaketinin ardından bu mahallemizde SASKİ tarafından dere ıslahı çalışması yapıldı ve ister istemez yollar tahrip oldu. Yaşılar başlamadan Havza Belediyesi olarak bizde yolun asfaltlamasını tamamladık. Samsun Büyük Şehir Belediyemize ve SASKİ idarecilerine teşekkür ediyorum. Yapılan dere ıslahı ile mahallemizde sel riski ortadan kalktı.” Dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Partili belediye başkanı da o fotoğrafı sosyal medyada paylaştı

Samsun'da AK Partili belediye başkanı da o fotoğrafı sosyal medyada paylaştı