29 Ekim 2020 Perşembe

SAMSUN'DA 800 KİŞİYE RAMAZAN ERZAĞI DAĞITAN İŞ ADAMI BABA GELENEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Samsun'da 800 kişiye Ramazan erzağı dağıtan iş adamı baba geleneğini sürdürüyor

Samsun'da işadamı Fatih Kanık, babasından kendisine kalan Ramazan mirası geleneğini sürdürerek 800 ihtiyaç sahibine içinde çeşitli gıdalar bulunan Ramazan kolisi dağıtıyor.

05 Mayıs 2019 Pazar 16:30 GÜNCEL

Samsun'da merhum babası Necati Kanık'ın her Ramazan ayında yoksullara dağıttığı erzak yardımı geleneğini sürdüren iş adamı Fatih Kanık, bu Ramazan ayında da 800 ihtiyaç sahibi vatandaşa erzak dağıtıyor.


Merhum babası Necati Kanık'ın Ramazan aylarında erzak dağıttığını ve çocuk yaşlardan itibaren babasının bu davranışını görerek büyüdüğünü söyleyen iş adamı Fatih Kanık, "Babamın bana bıraktığı bu mirası bende elimden geldiğince koruyarak devam ettireceğim. Her Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine koli sayısını arttırarak Ramazan paylaşmaktır düsturu ile görevimizi yerine getiriyoruz. Bu Ramazan ayında da 800 ihtiyaç sahibi için erzak kolileri hazırlattım. Bu kolileri belirlediğimiz ihtiyaç sahibi insanlara veriyoruz. Allah'ım kabul etsin" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Milli birlik Federasyonu genel Merkezi SAMSUN

05 Mayıs 2019 Pazar 16:30

Allah senden razı olsun Fatih Kınık kardeşim örnek olması içinde haber yapan gazeteci kardeşim her ikinizede teşekkür ederiz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da eski belediye başkanı Nihat Batur'dan Osman Genç'e ormanlık alan tepkisi

Samsun'da eski belediye başkanı Nihat Batur'dan Osman Genç'e ormanlık alan tepkisi