25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA AFRİN ŞEHİDİ HÜSEYİN ŞAHİN'İ EŞİ ÇİĞDEM ŞAHİN ASKERİ KIYAFET GİYEREK KARŞILADI

Samsun'da Afrin şehidi Hüseyin Şahin'i eşi Çiğdem Şahin askeri kıyafet giyerek karşıladı

Afrin'de şehit olan Samsun Havzalı piyade uzman çavuş Hüseyin Şahin'in eşi çiğdem Şahin, Çarşamba Havaalanında eşinin cenazesini askeri kıyafetlerini giyerek karşıladı.

11 Şubat 2018 Pazar 13:18 GÜNCEL

Samsun'a Afrin'den iki şehit ateşi birden düşerken, cenazeleri Samsun'a getirilen şehit piyade uzman çavuş Hüseyin Şahin ve şehit Burak Akalın, gözyaşları ile karşılandı. Samsun Çarşamba Havaalanına getirilen şehit Hüseyin Şahin'in cenazesine eşi çiğdem Şahin, askeri kıyafetlerle karşıladı.


Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Şahin ile Uzman Çavuş Burak Akalın'ın cenazeleri, Samsun'a getirildi.

Hatay'daki törenin ardından şehit Hüseyin Şahin ve Burak Akalın'ın Türk bayrağına sarılı cenazeleri, askeri uçakla Samsun Çarşamba Havalimanı'na uğurlandı. Samsun'da şehit cenazelerini ailelerinin yanı sıra Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Hasan Basri Kurt, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile askeri yetkililer karşıladı.Şehit Burak Akalın ile cenazesi birlikte gelen şehit Hüseyin Şahin'in eşi Çiğdem Şahin, havaalanında eşinin tabutunun uçaktan alınıp askerlerin omuzlarında götürüldüğü sırada asker selamı verdi. Çiğdem Şahin, törene şehit eşi Hüseyin Şahin'in askeri kıyafetleri ile katıldı. Havalimanındaki törenin ardından toprağa verilmek üzere şehitlerden Hüseyin Şahin'in cenazesi Havza ilçesine, Burak Akalın'ın cenazesi ise Çarşamba ilçesine gönderildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu Afrin şehidi uzman çavuş Hüseyin Şahin, Havza ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı

Samsunlu Afrin şehidi uzman çavuş Hüseyin Şahin, Havza ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı