20 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA AK PARTİ İL BAŞKANI, 4 BELEDİYE BAŞKANI VE BİR İLÇE BAŞKANI COVİD-19'A YAKALANDI

Samsun'da AK Parti İl Başkanı, 4 belediye başkanı ve bir ilçe başkanı Covid-19'a yakalandı

Samsun'da AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte AK Partili 4 belediye başkanının ardından AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır'da Covid-19'a yakalandı.

01 Aralık 2020 Salı 09:31 GÜNCEL

Samsun'da Covid-19'a yakalananların sayısı her geçen gün artarken AK Parti cephesinde de belediye başkanları ve ilçe başkanları virüse yakalanan isimler arasında yerini aldı.


Geçtiğimiz günlerde Samsun'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un ziyareti sırasında bu programa katılan AK Partili Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ın yapılan testinin pozitif çıktığı gündeme gelmişti. 

Bakan Kurum'un kentten ayrılması sonrası ise AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Bafra Belediye Başkanı Hamit kılıç, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül açıklama yaparak Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Samsun'da şuan AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte AK Partili 4 belediye başkanı Korona Virüs sebebi ile tedavi görürken, son olarak AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır'ın da Covid-19'a yakalandığı açıklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kafe sahipleri işlettikleri kafeleri manava dönüştürmeye başladı

Samsun'da kafe sahipleri işlettikleri kafeleri manava dönüştürmeye başladı