20 Temmuz 2019 Cumartesi

SAMSUN'DA AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKANI DA O FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Samsun'da AK Partili belediye başkanı da o fotoğrafı sosyal medyada paylaştı

Samsun'da AK Partili belediye başkanının da, AK Partililerinde, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Bu fotoğrafı paylaşanlar HDP/PKK/FETÖ sempatizanıdır" dediği fotoğrafı sosyal medyada paylaştıkları ortaya çıktı.

30 Ekim 2018 Salı 17:51 GÜNCEL

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de donarak şehit olan iki askere ait olduğu iddiası ile gündeme gelen fotoğrafı sosyal medyada paylaşanların HDP, PKK ve FETÖ sempatizanı olduğunu söyledi ama Samsun'da AK Partili belediye başkanlarının da, AK Partililerin de şehit acısı ile o fotoğrafı paylaştığı ortaya çıktı.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, donarak şehit olan iki askere ait olduğu gündeme gelen fotoğrafı sosyal medyada paylaşanların HDP-PKK-FETÖ sempatizanı olduğunu söylerken, Samsun'da ise AK Partililerin sosyal medyada o fotoğrafı paylaşarak üzüntülerini dile getirdikleri ortaya çıktı.

Samsun'un Yakakent ilçe Belediyesi Başkanı Hüseyin Kıyma'nın da Tunceli'de donarak şehit olan iki asker ile ilgili, Süleyman Soylu'nun "Paylaşanlar HDP/PKK/FETÖ sempatizanıdır" dediği fotoğrafı sosyal medyada yayınlayarak iki askerin donarak şehit olması ile ilgili üzüntüsünü dile getirdiği ortaya çıktı. Samsun'da AK Parti kimliği ile tanınan çok sayıda sosyal medya kullanıcısının da donarak şehit olan iki askere ait olmadığı açıklanan söz konusu fotoğrafı yayınlayarak, "Bedelsiz öldüm anne yüreğim dondu bugün" mesajları paylaştıkları görüldü.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun otogarından SAMULAŞ otobüslerinin hareket saatleri birer saat ara ile

Samsun otogarından SAMULAŞ otobüslerinin hareket saatleri birer saat ara ile