22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN'DA AKDAĞ KAYAK MERKEZİNE CUMARTESİ GÜNÜ YASAĞI

Samsun'da Akdağ Kayak Merkezine Cumartesi günü yasağı

Samsun'un Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Merkezine Covid-19 genelgeleri kapsamında Cumartesi günü rezervasyonlu müşteriler harici kimse alınmayacak. Akdağ Kayak Merkezine Cumartesi yasağı getirildi

05 Mart 2021 Cuma 18:36 GÜNCEL
Samsun’un Ladik ilçesinde Akdağ Kayak Merkezi için İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda sokağa çıkma yasağının kaldırıldığı Cumartesi günü kayak tesisine rezervasyonlu müşteriler haricinde günü birlik gelen misafir kabul edilmeyecek.

Ladik Akdağ Kayak Merkezi için İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından önemli bir karar alındı. Bugün Ladik Kaymakam Vekili Adem Eser başkanlığında toplanan kurul, Cumartesi günü için ilçede bulunan kayak tesislerinde Covid-19 salgını ile ilgili olarak alınması gereken tedbirleri görüştü. 

Covid-19 salgınının yayılmasının önlenmesi, toplum sağlığının korunması ve kamu düzeninin sağlanması açısından Ladik İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından hem İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre hem de Sağlık Bakanlığı tarafından uyulması gereken sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralları olmak üzere bir dizi tedbir alınması kararlaştırıldı.

Ayrıca sokağa çıkma yasağının kaldırıldığı Cumartesi günü, kayak tesislerine rezervasyonlu müşteriler hariç olmak üzere kesinlikle müşteri kabul edilmemesine, kolluk kuvvetleri tarafından rezervasyonlu müşteriler hariç kayak tesislerine gelen müşterilerin ulaşımının engellenmesine karar verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Bitlis şehitlerine TikTok'tan hakaret eden Yonca serbest bırakıldı

Samsun'da Bitlis şehitlerine TikTok'tan hakaret eden Yonca serbest bırakıldı