20 Eylül 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA ALIŞ VERİŞ MERKEZİ İNŞAATINA VİNÇLE MALZEME TAŞINMASI YÜREKLERİ AĞZA GETİRDİ

Samsun'da alış veriş merkezi inşaatına vinçle malzeme taşınması yürekleri ağza getirdi

Samsun'un Atakum ilçesinde yapımı devam eden bir alış veriş merkezinin inşaatına vinçle malzeme taşınması sırasında hiç bir güvenlik önleminin alınmaması şaşkınlık yarattı.

13 Ağustos 2019 Salı 17:18 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde yapımı devam eden bir alış veriş merkezine vinçle malzeme taşınması sırasında hiç bir güvenlik önleminin alınmaması yürekleri ağza getirdi.


Alış veriş merkezi inşatının bulunduğu yol üzerinde, vinçle malzeme taşıması yapılırken yayaların da vinçle taşınan tonlarca ağırlıkta ki malzemenin altından geçmesi, malzemelerin taşındığı yol üzerinde ise araç trafiğinin olması adeta olası bir faciaya davetiye çıkarttı. Kurban Bayramının 3'üncü günü alış veriş merkezine vinçle malzeme taşınması sırasında güvenlik önlemi alınmadığını ifade eden vatandaşlar, yayaların ise taşıma işlemi devam ederken malzeme taşıyan vincin altından geçiş yapması şaşkınlık yarattı. 

Alışveriş merkezi inşaatında vinçle malzeme taşıma işlemi yapılırken, vincin altında bekleyen bir inşaat çalışanının yayaları inşaatın yanından geçmemeleri konusunda uyardığı ancak, tonlarca ağırlıkta ki malzemeyi taşıyan vincin araçların geçtiği yolun tam üzerine gelmesi konusunda ise araç sürücülerine bir uyarı yapılmadığı gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba Havalimanında engelli otoparkı demir bariyerlerle kapatıldı

Samsun Çarşamba Havalimanında engelli otoparkı demir bariyerlerle kapatıldı