19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA ALIŞ VERİŞ MERKEZİNDE SOKAK KÖPEĞİNİ ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER!

Samsun'da alış veriş merkezinde sokak köpeğini öldüresiye dövdüler!

Samsun'da bulunan bir alış veriş merkezinde sokak köpeğinin öldüresiye dövüldüğü iddiası ile sosyal medyada görüntülerinin yayınlanması tepkilere neden oldu.

11 Mayıs 2018 Cuma 20:03 GÜNCEL

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan bir alış veriş merkezinde bir esnaf tarafından sokak köpeğinin dövüldüğüne dair görüntüler sosyal medyada yayınlandı. 


Sosyal medyada ölünceye kadar dövüldüğü iddia edilen köpeğin görüntüleri yayınlanırken, Samsun'da yaşandığı gündeme gelen olay görüntüleri görenleri büyük üzüntüye boğdu. 

İddiaya göre Canik ilçesinde bulunan bir alış veriş merkezinde, antikacılık yapan bir kişi kedisini korkuttuğu gerekçesi ile köpeği ağzında ki dişleri kıracak şekilde dövdü. Alış veriş merkezinde esnaflık yapan bir antikacı tarafından dövüldüğü ileri sürülen köpeğin, kırılan dişlerinin fotoğrafı da yine sosyal medyada diğer görüntülerle birlikte yayınlandı. Dövülen köpeğin görüntülerine hayvan severler başta olmak üzere çok sayıda vatandaş tepki gösterdi.

Öte yandan uğradığı saldırı sonucu dişleri kırılan köpek duyarlı vatandaşlar tarafından veterinere götürülerek tedavi altına alındı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zeytin Dalı Harekatının başlangıcından bu yana 4448 terörist etkisiz hale getirildi

Zeytin Dalı Harekatının başlangıcından bu yana 4448 terörist etkisiz hale getirildi