30 Mayıs 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA ANAKENT İŞ MERKEZİNİN YERİNE YAPILACAK OLAN İŞTE O PROJE

Samsun'da Anakent İş Merkezinin yerine yapılacak olan işte o proje

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Anakent İş Merkezi yıkılıcak, yerine ise üstü yaşam alanı altı otopark olan bir proje yapılacak. İşte Samsun'da Anakent İş Merkezinin yerine yapılacak o proje

14 Mart 2019 Perşembe 14:22 GÜNCEL

Samsun'da bulunan Anakent İş Merkezi yıkılacak, yerine ise üstü yaşam alanı, altı ise otopark olacak bir merkez haline getirilecek.


AK Parti ve Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, 31 Mart seçimlerinde göreve gelmesi halinde, Anakent İş Merkezini yıkarak altını otopark üstünü ise yeşil alana sahip bir yaşam alanı haline getireceklerini söyledi. Geçtiğimiz günlerde proje tanıtım lansman toplantısını gerçekleştiren Mustafa Demir, Samsun'un en önemli sorunlarından biri olan otopark sorununa çözüm bulacak projelerini de kamuoyuna tanıttı.


Samsun'da yaşanan otopark sorununa çözüm getirecek projelerden biri olan Anakent İş Merkezinin yıkılarak altının otopark ve üstünün ise yaşam alanı yapılması ile ilgili projeyi de tanıtan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Samsun'da otopark sorununu çözeceklerini ve bu sayede şehirde ticareti canlandırmayı hedeflediklerini açıkladı.

Samsun'un öne önemli caddelerinden biri olan Bankalar caddesinde yer alan Anakent İş Merkezinin yerine yer altı otoparkı yapılacağını üstünü ise yeşil alan olarak planlayacaklarını kaydeden Mustafa Demir, bu noktanın dışında Samsun'da belirlenen bazı noktalarda da otopark projelerinin hayata geçirileceğine dikkati çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar Kutlukent'te cami çalışmalarına başladığını açıkladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar Kutlukent'te cami çalışmalarına başladığını açıkladı