25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA ANAKENT İŞ MERKEZİNİN YIKIM TARİHİ BELLİ OLDU!

Samsun'da Anakent İş Merkezinin yıkım tarihi belli oldu!

Samsun'da bulunan Anakent İş Merkezinin yıkım tarihi belli oldu. Samsun'da yıkımı yapılacak olan Anakent İş Merkezinin yerine otopark yapılacak..

15 Ağustos 2020 Cumartesi 18:01 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Anakent İş Merkiz'nin ne zaman yıkılacağı belli oldu. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkımı yapılacak olan Anakent İş Merkezinin yerine 400 araçlık bir otopark yapılacağı açıklandı.


Anakent İş Merkezi ile ilgili açıklama yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iş merkezinin hangi tarihte yıkılacağını açıkladı. Mustafa Demir, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"Anakent İş Merkezi’nin projesi biteli 3 ay oldu.  Şu anda kamulaştırma ile geçerlilik kazandı. 2021 yılında inşallah yıkımına başlayacağız. Şimdi bu çalışma değerli arkadaşlar 2-3 yılda ancak bitecek bir çalışmaydı. Mekanik otopark yapıyoruz oraya. 400 civarı arabayı koyacaksınız oraya. Subaşı meydanındaki projede bitti. 8 metre derine iniyoruz. O projede şu an devam ediyor. Orayı komple yıkıyoruz. Yine mekanik aynı sistemle çalışan 150’ye yakın araç park edilecek.”


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

17 Ağustos 2020 Pazartesi 15:34

valilik binası yan yolda bulunan yeşil alan kaldırılarak daha fazla araç park alanı yapılablir

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 150 yıllık tarihi Su Deposu Çerkes Etnografya Müzesi oldu

Samsun'da 150 yıllık tarihi Su Deposu Çerkes Etnografya Müzesi oldu