23 Ocak 2020 Perşembe

SAMSUN'DA ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ, KILIÇDAROĞLU'NA YAPILAN SALDIRIYI KINADI

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı

Samsun'da Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınayarak, "Organize bir eylem olduğunu düşünüyorum. Şehitler hepimizin şehidi" açıklaması yaptı.

22 Nisan 2019 Pazartesi 18:24 GÜNCEL

Samsun'da Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yapılan saldırı ile ilgili açıklama yaptı.


Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı Cemil Deveci, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, Ankara Çubuk’taki şehit cenazesi esnasında yapılan saldırıyı kınadığını açıklayarak, “Bu saldırı, milletimizin değerlerine yapılmıştır. Böylesine bir ayıbı, kimse örtbas edemez.” şeklinde konuştu.

“AMAÇLARI BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZARAR VERMEK ”
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Samsun İl Başkanlığı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı ile ilgili Atatürk Anıtı’nda düzenlediği basın açıklamasına katıldı. CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak’ın “Bu saldırı organize bir eylemdir.” sözlerine katıldığını dile getiren Deveci, “ Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk halkına emaneti olan iki eserinden biri olarak bahsettiği Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bu utanç verici olay, demokrasiye, barışa ve ülkenin iç huzuruna yapılan bir saldırıdır. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacın duyulduğu bugünlerde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı asla kabul edilemez. Ben de yapılan bu saldırının organize bir eylem olduğunu düşünüyorum. Böylesine bir ayıbı, hiç kimse örtbas edemez. Şehitler hepimizin şehidi, bu vatan hepimizin vatanı. Şehidimize rahmet, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ise geçmiş olsun diliyorum ' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta'dan Kılıçdaroğlu açıklaması! Saldırıyı şiddetle kınıyorum

Erhan Usta'dan Kılıçdaroğlu açıklaması! Saldırıyı şiddetle kınıyorum