24 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI CEMİL DEVECİ'NİN İŞTE TÜM MAL VARLIĞI

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin işte tüm mal varlığı

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, 31 Mart seçimlerinden sonra başkanlık koltuğuna oturduktan sonra beyan ettiği mal varlığını yayınladı.

27 Haziran 2019 Perşembe 12:21 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı Cemil Deveci, 31 Mart seçimlerinin ardından mal varlığını da kamuoyu ile paylaştı.


Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Cemil Deveci'nin mal varlığı Ekrem İmamoğlu'nun mal varlığını açıklaması sonrası merak konusu oldu. Cemil Deveci, sosyal medyada bir vatandaşın kendisinden mal varlığını açıklamasını istemesi sonrası, başkanlık koltuğuna oturduktan sonra yaptığı mal varlığı beyanını yayınladı. 

Atakum Belediyesine ait internet sitesinde de yer alan Cemil Deveci'nin mal beyanına ait evraklar, kamuoyu ile paylaşıldı. Buna göre Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin yaptığı mal bildirimine göre Samsun'un Canik, Atakum, Tekkeköy ilçelerinde 2013 yılından bu yana edindiği tarla, mesken ve arsaların kayıtları bulunuyor. Atakum Belediye Başkanı Deveci'nin mal bildirimine göre Kanada-Londro-Ontaryo'da bir de müstakil evi bulunuyor. Cemil Deveci'nin taşınır mal bildirimine göre 2014 model değeri 180 bin lira olan bir otomobili bulunuyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

şafak ay

27 Haziran 2019 Perşembe 21:03

hahahah yalana da bak - yalan la eksikler var.

Hakkı Cem ÇARPAN

29 Haziran 2019 Cumartesi 23:25

: Neden eksik bildirimde bulunsun ki?!... İlk kez bir kamu görevi yapacak; eksik bildirdiği mal varlığını daha sonra nasıl açıklayabilir?!...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir: Yerinde tespit hızlı çözüm

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir: Yerinde tespit hızlı çözüm