26 Eylül 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI DEVECİ ŞİMDİ DE KÖYÜM KÖYLÜM PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Deveci şimdi de Köyüm Köylüm projesini hayata geçiriyor

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde CHP'den Atakum Belediye Başkanı seçilen Cemil Deveci, başkanlık koltuğunu teslim alalı bir ay olmadan İstihdam Merkezi projesini ve Muhtarlar Meclisini hayata geçirirken, süt üreticiliğini teşvik etmek için şimdide Köyüm Köylüm projesi için kolları sıvadı.

30 Nisan 2019 Salı 20:05 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı Cemil Deveci, belediye başkanlığı görevine başlayalı bir ay olmadan seçimlerde söz verdiği iki projesini hayata geçirirken, Köyüm Köylüm projesinde ise başlattığı çalışmalarda sona geldi.


2019 Mahalli İdareler Seçimi sürecinde ortaya koyduğu “Köyüm Köylüm” projesi kapsamında henüz seçimler gerçekleşmemişken projenin bir aşaması olan mobil süt sağım ünitesini Atakum’a getiren Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Köyüm Köylüm projesini hayata geçirmek için yapılan çalışmalarda sona yaklaşıldığını açıkladı.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, seçim süreci boyunca yoğun ilgi gören “Köyüm Köylüm” projesinin hayata geçirilmesi için yapılan çalışmalarda sona gelindiğini dile getirdi.

Adaylık sürecinde projenin ilk aşaması olan mobil süt sağım ünitesini Atakum’a getirdiklerini ve o tarihten bu yana projenin hayata geçirilebilmesi için çalışmalar yürütüldüğünü belirten Başkan Deveci, “ Henüz adaylık sürecindeyken herkesin dikkatini çeken Köyüm Köylüm projemizin ilk aşaması olan mobil süt sağım ünitesini Atakum’a getirerek köylülerimize tanıtımını gerçekleştirmiştik. Atakum Belediye Başkanı seçildiğim gün verilen Bahar Konseri’nde de belirttiğim gibi verdiğim her sözün arkasındayım. Geçtiğimiz hafta yine vaatlerimizden biri olan Atakum İstihdam Merkezi çalışmalarına başladı. Çok kısa bir süre içerisinde “Köyüm Köylüm” projemizin hayata geçirilmesi için gereken eksikleri tamamlayarak, projemizi hayata geçireceğiz.” ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Abdülkadir

02 Mayıs 2019 Perşembe 17:05

Biz ishak başkanın karım kayınbiraderim projelerini destekliyoruz.

Hakan

30 Nisan 2019 Salı 20:14

Çok güzel ancak konferanslara kamuoyunda tartışılan Nırt Serter gibi isimleri getirirsen sana oy veren milliyetçi muhafazakar seçmeni küstürürsün. Sana sadece CHP li seçmenin oy vermediğini biliyorsundur. Nur Serter ve türevleri bugünkü yapının mimarlarıdır. Buna dikkat edin lütfen.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir açıkladı: OMÜ Kampüs içi Raylı Sistem hattı Samsun'a hayırlı olsun

Mustafa Demir açıkladı: OMÜ Kampüs içi Raylı Sistem hattı Samsun'a hayırlı olsun