20 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA ATAKUM BELEDİYESİNE ÇAY KAZANINA DA HACİZ KONULDU

Samsun'da Atakum Belediyesine çay kazanına da haciz konuldu

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesine 31 Mart seçimlerinden sonra haciz üstüne haciz giderken, son olarak belediyede çay kazanına dahi haciz konuldu.

28 Ağustos 2020 Cuma 14:38 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesine yine haciz gönderilirken, belediyede bu seferde çay kazanı haczedildi.


Atakum Belediyesinin işlettiği Yalı Kafe dün Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkılırken, belediyeye dün sabah saatlerinde haciz gittiği öğrenildi. Bir yandan yıkım bir yandan da haciz işlemi ile karşı karşıya kalan Atakum Belediyesine, 31 Mart seçimlerinin ardından alacaklı firmalar tarafından fpeş peşe haciz gönderilmişti. 

Seçim öncesi AK Parti'de bulunan Atakum Belediyesi ile iş yapan firmalar, alacaklarını iş yaptıkları dönem içerisinde  alamazken, bu borçlar CHP dönemine sarktı. CHP'li Atakum Belediyesi, seçimlerin ardından karşı karşıya kaldığı icra ve hacizlerle sıkıntıya sokulurken, bu süreç içerisinde Milli Emlak Müdürlüğüde Yalı Kafe'nin arazisini satışa çıkartma kararı aldı.  Yalı Kafe dün Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkılırken, aynı gün içerisinde CHP'li Atakum Belediyesine yine haciz gönderildi.

Belediyede cenaze araçları dahil sosyal tesislerde ki eşyalar seçim sonrası alacaklılar tarafından gönderilen hacizlerle haczedilirken, Atakum Belediyesinde dün de belediye binasında bulunan çay ocağında ki çay kazanı ile birlikte bilgisayar, monitör, klavye, mouse ve yazıcı gibi eşyalarada haciz konuldu.

CHP Atakum İlçe Başkanı turgay Özçelik ise yaşananlar karşısında yaptığı açıklamada, "Belediye AKP'de olsaydı bu hacizler gönderilir miydi?" diye sordu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a ciddi Korona Virüs uyarısı! Endişe ediyoruz

Samsun'a ciddi Korona Virüs uyarısı! Endişe ediyoruz