28 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA ATAKUM BELEDİYESİNE YİNE HACİZ MEMURLARI GİTTİ

Samsun'da Atakum Belediyesine yine haciz memurları gitti

Samsun'da 31 Mart yerel seçimleri sonrası Millet İttifakı adayı Cemil Deveci'nin başkan olduğu Atakum Belediyesine yine haciz memurları gitti.

25 Nisan 2019 Perşembe 21:03 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesine 31 Mart yerel seçimleri sonrası gelen 686 bin liralık haczin ardından başka bir borç nedeni ile  yine haciz memurları giderek işlem yaptı.


Atakum Belediyesinde yine haciz şoku yaşandı. Atakum Belediyesine giden haciz memurları, Atakum İmar İnşaat Şirketinin geçmiş dönemden olan bir borcu nedeniyle giden haciz memurlarını şirket avukatı Erman Necati Tekcan karşıladı.

Atakum Belediyesi İmar İnşaat Şirketine giden haciz memurları, burada alacaklı firmanın açtığı icra davası kapsamında gerekli evrak düzenlemelerini yaparken, haciz işlemini ise yapmadı. Atakum Belediyesi İmar İnşaat Şirketi avukatı Erman Necati Tekcan, haciz memurlarını gönderdikten sonra yaptığı açıklamada, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra borçlu bir belediyeyi teslim aldıklarını belirterek, "1 Nisan'da enkaz devraldık. Yaklaşık 20 milyon lira kamuya ve piyasaya borç var. Şuan kime ne kadar borç var, kimden ne kadar alacak var bununla ilgili çalışma yapıyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Meçhul Şarkıcı

27 Nisan 2019 Cumartesi 10:12

Osman Temiz denilen hırsız firar etmiş eski şirket müdürü paraları alıp kaçmış Çıkacak Osman Efendi...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da dişleri altın olan ve kolunda pahalı pırlanta saat bulunan dilenciler şaşırttı

Samsun'da dişleri altın olan ve kolunda pahalı pırlanta saat bulunan dilenciler şaşırttı