28 Ocak 2021 Perşembe

SAMSUN'DA ATAKUM BELEDİYESİNE YİNE YENİ YENİDEN HACİZ MEMURLARI GİTTİ

Samsun'da Atakum Belediyesine yine yeni yeniden haciz memurları gitti

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesine 31 Mart seçimlerinin ardından yine haciz memurları giderek taş parke tesisi ve Atakum İmar İnşaat Şirketine haciz işlemi uygulamak istedi.

20 Temmuz 2019 Cumartesi 03:00 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanlığını 31 Mart seçimlerinde CHP'li Cemil Deveci kazandıktan sonra, belediyenin yolunu haciz memurları aşındırmaya başladı.


Cemil Deveci Başkanlık koltuğuna oturduğu gün Atakum Belediyesine 687 bin 528.78 liralık alacakla ilgili haciz giderken, bu haciz işlemleri ilerleyen günlerde de devam etti. 

Atakum Belediyesi İmar İnşaat Şirketinden alacaklı olanlar şirkete haciz gönderirken, Cuma günü haciz memurları yine Atakum Belediyesine giderek şirkete ait araçlara ve taş parke tesislerine haciz koymak için işlem yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen 37.5 ton lop et olayının ardından, et satışını gerçekleştiren firma alacağına karşılık Atakum Belediyesine bağlı bazı işletmelere haciz işlemi uygulatmıştı. Bu hacis işleminin ardından ise bu kez de Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'nin makam aracına haciz konulmak istenmiş ancak bu işlem gerçekleşmemişti. Dün de yani Cuma günü haciz memurlarının yine Atakum Belediyesine giderek Atakum İmar İnşaat şirketi ve taş parke tesislerinde işlem yapmak istediği ancak işlemlerin mesai saatini geçmesi nedeniyle haciz kararının uygulanamadığı gündeme geldi.

SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Meçhul Şarkıcı

22 Temmuz 2019 Pazartesi 11:34

Tekrar söylüyorum Şirket müdürü osman temiz ve ishak taşçının mal varlıklarına el konulmalı cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunulmalıdır hırsız oldukları için

Samet

20 Temmuz 2019 Cumartesi 07:19

İshak taşçı yatacak yerin yok

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Süleyman Soylu şehit binbaşı Zafer Akkuş'un cenazesi için Samsun'a geldi

Süleyman Soylu şehit binbaşı Zafer Akkuş'un cenazesi için Samsun'a geldi