29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA ATAKUM BELEDİYESİNİN BU KEZ DE BANKA HESAPLARINA HACİZ KONULDU

Samsun'da Atakum Belediyesinin bu kez de banka hesaplarına haciz konuldu

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinin bu kez de banka hesaplarına haciz konuldu. CHP Samsun İl Başkanlığı, Atakum Belediyesinin banka hesaplarına konulan haczi protesto edecek.

26 Ağustos 2021 Perşembe 10:15 GÜNCEL

Samsun'da haciz ve icra haberleri ile sık sık gündeme gelen Atakum Belediyesinde bu kez de banka hesaplarına haciz konuldu.


İzmir 16. İcra Dairesi tarafından Atakum Belediyesinin banka hesaplarına haciz konulduğunu açıklayan Belediye Başkanı Cemil Deveci, "Banka hesaplarımıza hukuka aykırı bir biçimde İzmir 13. Dairesi tarafından haciz konuldu. Kamu hesaplarına haciz konulamaz maddesi uyarınca itiraz ettik. İtiraz kabul edildi ancak uygulanmıyor. İşlemin gecikmesi belediyenin rutin ödemelerinde problemlere neden oluyor" dedi.

Öte yandan belediyenin banka hesaplarına konulan haciz ile ilgili CHP Samsun İl Başkanlığı ve CHP Atakum İlçe Başkanlığı ile partililerin katılımıyla bugün Atakum Belediyesi önünde saat 13:00'de tepki eylemi yapılacağı açıklandı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

atakum sevdası

26 Ağustos 2021 Perşembe 10:20

Atakum belediyesi 3 yılda ağlama duvarı oldu. Seyir Tesisi de icradan satılıyor. 200 bin nüfuslu geliri yüksek bir ilçeyi yönetmek bu kadar mı zor. o zaman yol ver başkan yapacak adam çıkar.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen görevden alındı, yerine Murat Yiğit atandı

Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen görevden alındı, yerine Murat Yiğit atandı