19 Ocak 2021 Salı

SAMSUN'DA ATAKUM ESNAF ODASI ÇOCUK YUVASINA YÜZ MASKESİ DESTEĞİ VERDİ

Samsun'da Atakum Esnaf Odası çocuk yuvasına yüz maskesi desteği verdi

Samsun'da Atakum Esnaf Sanatkar ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, Korona Virüs sürecinde Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvasına yüz maskesi desteği verdi.

05 Mayıs 2020 Salı 21:42 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, Korona Virüs ve Ramazan ayı sürecinde bir yandan esnaflara gıda erzağı dağıtırken bir yandan da Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvasına giderek yüz maskesi desteği vererek örnek oldu.


Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvasından gelen yüz maskesi talebini geri çevirmeyen Metin Sinecek, kuruma giderek burada ki yetkililere Korona Virüs nedeniyle ihtiyaç duyulan yüz maskelerini teslim etti. Kurum yetkilileri ise esnaf odası başkanı Metin Sinecek'e teşekkür etti.Korona Virüs ve Ramazan ayın sürecinde birlik ve dayanışma içerisinde olunması gerektiğini söyleyen Metin Sinecek, ihtiyaç duyulması halinde  Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvasına yine yüz maskesi desteği vereceklerini açıkladı.

Öte yandan Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, bu süreçte hem Ramazan erzağı hemde esnaflara yüz maskesi dağıttı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bankta bir kişi oturun uyarısı var ama vatandaş dikkate almıyor

Samsun'da bankta bir kişi oturun uyarısı var ama vatandaş dikkate almıyor