28 Mart 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA ATAKUM İLÇE SAHİLLERİNE ÇEKİRDEK KABUKLARI VE İÇKİ ŞİŞELERİ ATANLARA TEPKİ

Samsun'da Atakum ilçe sahillerine çekirdek kabukları ve içki şişeleri atanlara tepki

Samsun Haber- Samsun'un Atakum ilçesinde sahillerin çekirdek kabukları, cips poşetleri ve içki şişeleri ile dolu olması tepki çekiyor.

30 Ağustos 2018 Perşembe 19:38 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde sahillerin vatandaşlar tarafından çekirdek kabukları, cips poşetleri ve içki şişeleri ile kirletilmesi tepkilere neden oluyor. 


Samsun'un Atakum ilçesi sahilinde vatandaşların çevreyi kirletmesi ve çöplerini çöp bidonlarına atmaması Samsun eski Valisi İbrahim Şahin'in de Samsun'da görev yaptığı dönemde tepkisini çekmişti. Samsun eski Valisi İbrahim Şahin Atakum ilçesi sahilinde vatandaşların çekirdek kabuklarını çöp bidonları yerine yere atmasını eleştirmişti.Samsun'un Atakum ilçesinde yaşayan duyarlı vatandaşlarda duyarsız vatandaşların yarattığı çevre kirliliğine ait görüntüleri zaman zaman sosyal medyada yayınlayarak duruma tepki gösteriyor. Atakum ilçesi sahilinde çekirdek kabuklarının yanı sıra, cips poşetleri ve içki şişelerinin de sahile atılması pes dedirtiyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Japon turistler, Kapadokya ve İzmir'de duyarsız vatandaşların çevreye attığı çöpleri temizleyerek dikkatleri üzerine çekmişti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakan Çelik

30 Ağustos 2018 Perşembe 23:13

Admin , burası Samsun değil bu foto bu gün sosyal medyada paylaşıldı İstanbul Boğaz Sarıyer yada Emirgan'da

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Batman'dan şehit haberi geldi

Samsun'a Batman'dan şehit haberi geldi