29 Ocak 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA ATAKUM İLÇESİNE GELEN MİSAFİRLERE ARTIK ATATÜRK, 'HOŞ GELDİNİZ' DİYECEK

Samsun'da Atakum ilçesine gelen misafirlere artık Atatürk, 'Hoş geldiniz' diyecek

Samsun'un Atakum İlçesi girişine CHP'li Belediye Başkanı Cemil Deveci tarafından üzerinde Atatürk'ün fotoğrafı bulunan 'Atakum'a Hoş geldiniz' yazılı bir totem konuldu. Atakum'a gelen misafirlere artık Atatürk, 'Hoş geldiniz' diyecek..

07 Mayıs 2019 Salı 15:05 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçesinde 31 Mart yerel seçimleri sonrası belediye başkanı olan CHP'li Cemil Deveci, Atakum ilçe girişine üzerinde Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafı da bulunan 'Atakum'a Hoş geldiniz' yazılı bir totem koydurttu.


Daha önceki yıllarda belediye başkanları ilçe girişlerine kendi fotoğraflarının yer aldığı 'Hoşgeldiniz ve Güle güle' yazılı  totemler koyuyordu. 31 Mart yerel seçimlerinde Atakum Belediye Başkanı olan CHP'li Cemil Deveci, Atakum ilçesinin girişine ezber bozarak Mustafa Kemal Atatürk fotoğraflı 'Hoş geldiniz' yazılı totem koydurttu. Atakum ilçe girişine konulan Atatürk'lü totemde ayrıca Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Yurt sevgisi ona hizmetle ölçülür' sözü de yer aldı.

CHP'li Cemil Deveci, Atakum Belediye Başkanı olduktan sonra, geçtiğimiz günlerde Atakum Belediyesi hizmet binasına Türkiye Cumhuriyeti'nin kısaltılmış hali olan T.C ibaresini de astırmıştı.
Kaynak:SamsunKentHaber


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Terme Belediyesi eski başkanı Şenol Kul işten çıkartılan işçilerle ilgili açıklama yaptı

Samsun'da Terme Belediyesi eski başkanı Şenol Kul işten çıkartılan işçilerle ilgili açıklama yaptı