23 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN'DA ATAKUM İLÇESİNE YAPILAN AQUA PARK BU YAZ AYINDA HİZMETE GİRECEK

Samsun'da Atakum ilçesine yapılan Aqua Park bu yaz ayında hizmete girecek

Samsun'un Atakum ilçesinde belediye tarafından Yeni mahallede iki dönüm alan üzerinde yapımına başlanan Aqua Park'ın bu yaz ayında tamamlanarak hizmete gireceği açıklandı.

28 Mart 2018 Çarşamba 15:59 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçesinde yapımı sürdürülen Aqua Park inşaatında çalışmaların hızla devam ettiğini açıklayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçe turizmine de önemli bir katkı sağlayacak olan Aqua Park, bu yaz hizmete sunulacak” dedi.


Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 55’te 55 proje sözü içerisinde yer alan Aqua Park’ın, inşaat çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlediğini açıkladı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum’un, hayata geçirilen projelerle her geçen gün daha da yaşanılabilir bir kent olduğunu kaydederek bu yaz ayına yetiştirmeyi planladıkları Aqua Park projesinin ilçe turizmine de önemli bir katkı sağlayacağını belirtti.

TÜRKİYE’NİN TURİZM CENNETİ
Denizi, doğası ve yaşam alanlarıyla, Karadeniz’in önemli bir turizm durağı olduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’un turizm cenneti haline gelmesi için çalışıyoruz. Osmanlı Hamamları, Seyir Tesisi, Yayla Konaklama Tesisleri, Akarsu Rekreasyonu, Kent Ormanı ve daha birçok turizm yatırımla birlikte, Aqua Parkın da ilçe turizmine önemli bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Yeni Mahallede 2 dönümlük alan üzerinde yapımına başladığımız Aqua Park projemizin inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor. Yaz aylarına vatandaşlarımızın hizmetinde olacak şekilde yoğun bir tempoyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aqua Park tamamlandığında, bölgenin vazgeçilmez bir eğlence noktası olacak” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLARIMIZDAN GÜÇ ALIYORUZ
Atakum Belediyesi olarak ilçenin artan nüfusunun ihtiyaçlarına cevap verecek birçok önemli projeye imza attıklarını kaydeden Başkan Taşçı, “Atakum, son yıllarda Karadeniz’in en hızlı nüfus artışı rekorunu elinde bulunduruyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemizin nüfusu yaklaşık 50 bin kişi arttı. Atakum Belediyesi olarak ilçemizin artan nüfusunun ihtiyaçlarına cevap verecek birçok önemli projeye imza atıyoruz. Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden sürekli olarak göç alıyor ve ilçemizde yaşamak isteyen vatandaşlarımıza daha yaşanılabilir bir Atakum sunabilmek adına gece ve gündüz kavramlarını gözetmeksizin çalışıyoruz. Bu anlamda hayata geçirdiğimiz projeler de vatandaşlarımızın beğenisini alarak bizleri memnun ediyor, güç veriyor” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz: Şer odaklarına kulak asmayın!

Yusuf Ziya Yılmaz: Şer odaklarına kulak asmayın!