25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN'DA ATAKUM İLÇESİNİN NÜFUSU 55 BİN KİŞİ ARTTI, BELEDİYE 87 PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİ

Samsun'da Atakum ilçesinin nüfusu 55 bin kişi arttı, belediye 87 projeyi hayata geçirdi

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, göreve geldikleri 4.5 yıl içerisinde ilçe nüfüsunun 55 bin kişi arttığını, 87 projeye ise hayata geçirdiklerini açıkladı.

28 Ağustos 2018 Salı 16:00 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinin son 4 buçuk yılda yaşadığı büyük değişim ve gelişime dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemizin nüfusu yaklaşık 55 bin kişi artarken, Atakum’u yarınlara hazırlamak adına 87 projeyi hayata geçirdik” dedi.


Atakum’un Karadeniz bölgesinin en hızlı, Türkiye’nin ise ikinci en hızlı büyüyen ilçesi olduğu belirtilen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak ilçemizin hızlı değişimine, hayata geçirdiğimiz kapsamlı projelerle yön veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Son yıllarda Atakum’da gerçekleşen rekor düzeydeki nüfus artışının, ilçede sağlanan hızlı değişim ve gelişimin bir parçası olduğunu dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemiz Türkiye’nin en hızlı büyüyen ikinci ilçesi. Rekor düzeyde artan nüfus artışının ihtiyaçlarına, aynı oranda artan hizmet ağımızla cevap veriyoruz. Atakum’un nüfusu göreve geldiğimiz 2014 yılından itibaren yaklaşık 55 bin kişi arttı. Hizmet ağımızı da aynı oranda artırıyoruz. Mesai kavramı gözetmeksizin, 56 mahallemizin tamamında sürdürdüğümüz kapsamlı çalışmalarla sağlık, spor, ekonomi, sosyal, eğitim ve istihdam odaklı 87 projeyi ilçemizle buluşturduk” şeklinde konuştu.

Her geçen gün daha da yaşanılabilir bir Atakum için çalıştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Birçok ilçenin toplam nüfusundan daha fazla sayıda artan nüfusumuz ve bu nüfus artışıyla birlikte artan ihtiyaçların karşılanması noktasında önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talep ve önerileri de her zaman dikkate alarak, vatandaş merkezli bir belediyecilik faaliyeti ile önemli yatırım ve projelerle, Atakum’u yarınlara hazırlıyoruz. Tüm bu çalışmaları gerçekleştirirken, gücümüzü vatandaşlarımızın memnuniyetinden alıyoruz. Bu anlamda her zaman destekçimiz olan Atakum halkına teşekkür ediyorum. Atakum Belediyesi olarak çalışmalarımızı her zaman aynı kararlılık ve hizmet aşkıyla sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Yalavuz

29 Ağustos 2018 Çarşamba 22:14

Hastane dedigini metin burma yaptı protokol le saglık bakanlıgı yapdı hem hastane degil bir nevi saglık ocagı sabah 8 akşam 5 kapanış bir nevi aile ekimligi yapıyor hamam güzel de onun yerine bir iş sahası yapabilirdi okadar hibeyle yapılmış teşke başka güzel şeyler yapsaydı mesela insanları çok daha etkileyici seyir tepesi ucuyoryor heyelan bölgesinde olmasaydı dahada güzel olurdu kimlerin arsaları vardık imara acılı

Hakan

29 Ağustos 2018 Çarşamba 14:06

İstersen atakumu değistir idarecilik bakımından ne kadar cok insan kaybettiğinden farkinda değilsin bende olsam bende yaparım o projelerin coğu asılsiz 1 hafta önce 80 proje 1 hafta sonra 87 proje nasil oluyor da 1 haftada 7 proje daha yapiliyor insanları kandirarak iş yapilmaz lakin atakum yuzde 37 ak parti oy aldi bunun yuzde 7 sini daha duş oyle yola cık cok yanlis yoldasin cok Allah yardimcin olsun sayin başkan

Meçhul Şarkıcı

29 Ağustos 2018 Çarşamba 10:15

her ne yaparsan yap seni atakum belediye başkanı olarak görmek istemiyoruz seni ve ekibinide Allahın izniyle martta göndereceğiz atakum rahat nefes alicak

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un adı Yılport Samsunspor oldu taraftar arasında tartışma çıktı

Samsunspor'un adı Yılport Samsunspor oldu taraftar arasında tartışma çıktı