26 Ocak 2021 Salı

SAMSUN'DA ATAKUM İMAR İNŞAAT ŞİRKETİNE 40 MİLYONLUK HACİZ GİTTİ ALTI ARAÇ BAĞLANDI

Samsun'da Atakum İmar İnşaat Şirketine 40 milyonluk haciz gitti altı araç bağlandı

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi bünyesinde bulunan Atakum İman İnşaat Şirketine 40 milyon TL'lik borç haczi! Atakum İmar İnşaat Şirket genel müdürü Osman Temiz'in makam aracıda dahil 2 otobüs, 1 minibüs, 1 ticari araç, 1 transit pikap, 1 otomobil haczedilerek bağlandı.

24 Temmuz 2019 Çarşamba 17:05 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Belediyesi bünyesindeki Atakum İmar İnşaat LTD ŞTİ'nin Samsun esnafına ve çeşitli kamu kurumlarına olan 40 milyon TL'lik borcu nedeniyle şirket bünyesinde olan 6 araç haczedildi. 


Atakum Belediyesi tarafından önceki dönemlerde kurulan ve borçlarıyla gündemden düşmeyen Atakum İmar İnşaat LTD ŞTİ'de haciz şoku yaşandı. Şirketin Samsun esnafına, kamu kurumlarına ve pek çok kalemde bulunan 40 milyon TL'lik borcu nedeniyle Atakum Belediyesi'ne hizmet eden 6 aracı haczedildi. Hacze konu olan işlemlerin içerisinde, Türkiye gündemini de sarsan ’37,5 ton lop et’ borcu da yer aldı.

ESNAF BORCU HACİZ GETİRDİ
Atakum İmar İnşaat LTD ŞTİ'nin Samsun esnafı, kamu kurumları gibi kalemlerde toplamda 40 milyon TL’lik borcu nedeniyle yapılan haciz işleminde, Atakum Belediyesi’ne ve halkına hizmette bulunan 2 otobüs, 1 minibüs, 1 hafif ticari araç, 1 transit pikap ile 1 binek araç haczedildi. Haciz işlemi için yanlarında şoför getirmeyen polis memurlarına yine Atakum Belediyesi şoförleri yardımcı olarak araçların garaja götürülmesini sağladı. Atakum Belediyesi personeli ise araçların mesai saatleri içerisinde birer birer belediyeden götürülmesini ise şaşkınlıkla izledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Belediyeci

25 Temmuz 2019 Perşembe 09:56

Allah soracak hesabını hepsinin. Türkiye tarihine geçmiş kara bir lekedir bu. Olan hep halka oluyor.

Uğur sabancılar

25 Temmuz 2019 Perşembe 02:09

37 buçuk ton eti atakumun hangi mahallesindeki garban vatandaşa dağıttınızda bu haciz gerçekleşti.ben rastlamadım atakumda belediye bize et dağıttı diyen bir atakumlu.seçim sürecinde atakum sevdamız diyen adaylar nerdesiniz.hadi kurtarın belediyeyi bu bataktan.etleri yiyenler nerdesiniz belediyenize haciz gelmiş .............

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Tüfek'ten Atakum açıklaması! Böyle olacağını beş yıl söyledik

Mustafa Tüfek'ten Atakum açıklaması! Böyle olacağını beş yıl söyledik