19 Ekim 2021 Salı

SAMSUN'DA ATATÜRK'E HAKARET EDEN MECLİS ÜYESİNE 3 YERDEN HUZUR HAKKI BAĞLANDI

Samsun'da Atatürk'e hakaret eden meclis üyesine 3 yerden huzur hakkı bağlandı

Samsun'da Atatürk'e hakaret ve MHP'lileri de kızdıran paylaşımları ile gündeme gelen AK Partili Meclis üyesi Hasan Uzunlar'a 3 yerden huzur hakkı bağlandığı gündeme geldi.

11 Ağustos 2020 Salı 14:17 GÜNCEL

Samsun'da geçtiğimiz 10 Kasım'da sosyal medyada Atatürk'e hakaret paylaşımları ile gündeme gelen AK Partili Meclis üyesi Hasan Uzunlar'a adeta ödül gibi görevler verildiği ileri sürüldü.


Sosyal medyada Atatürk'e hakaret ve MHP'lileri de kızdıran paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken meclis üyesi Hasan Uzunlar'a bu olaydan sonra İl Encümeninde, SAMULAŞ yönetim kurulunda ve Gıda Organize Sanayi Bölgesi Müfettiş Heyetinde görevler verildiği iddia edildi. AK Partili Meclis üyesi Hasan Uzunlar'ın bu üç görev yerinden de huzur hakkı olarak maaş aldığı gündeme geldi.

AK Partili Meclis üyesi Uzunlar'a hakaret paylaşımları ve MHP'lileri kızdıran sözleri sonrası üç ayrı görev verilmesi ise kamuoyunda 'Ödül' olarak yorumlanırken, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak bu duruma tepki gösterdi, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ise duruma sessiz kalarak gerekli açıklamayı gerektiği zaman yapacaklarını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

samsun

14 Ağustos 2020 Cuma 11:28

Yazık,Bunlar samsunun irlandalıları..

Necdet er

11 Ağustos 2020 Salı 16:23

Sayın Haydar bey Saskinin Avukatlarını bir araştırın Avukatları kimler Ak Partide başkanlık yapan ve Büyükşehirde meclis üyesi olan kişi nasıl olurda Saskinin ve bir çok kurumun Avukatlığını yapıyor Recep Tayyip Erdoğan demedimi Ak Partili yöneticiler kurumlara iş yapmıcak diye sahsın kendisi başkan ve meclis üyesi ortagı olduğu hukuk bürosu Bir çok kurumun avukatlığını yapıyor umarım dediklerimizi dikkate alır konuyu takip edersiniz.

Ayca burguaz

11 Ağustos 2020 Salı 15:23

Olursen vatansizlar mezarligina gomulursun

Tumer cetin 55

11 Ağustos 2020 Salı 15:21

Densiz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Korona Virüs kurallarına uymayanların ihbarı için ihbar hattı kuruldu

Samsun'da Korona Virüs kurallarına uymayanların ihbarı için ihbar hattı kuruldu