16 Haziran 2019 Pazar

SAMSUN'DA AVUKAT BORÇLUYU TELEFONDA BAĞIRA ÇAĞIRA İŞTE BÖYLE TEHDİT ETTİ

Samsun'da avukat borçluyu telefonda bağıra çağıra işte böyle tehdit etti

Samsun'da bir hukuk bürosundan borçluyu telefonla arayarak kendini avukat olarak tanıtan şahıs, borçlu vatandaşı tehdit etti. İşte Samsun'da hukuk bürosundan telefonla aranan borçlu ile yapılan o görüşmenin kaydı..

24 Mayıs 2018 Perşembe 14:05 GÜNCEL

Samsun'da bir hukuk bürosundan borçluyu telefonla arayarak kendini avukat olarak tanıtan şahıs, telefon görüşmesinde borçlu vatandaşı tahahüt imzalatmak için zorlarken haciz tehditleri savurdu.


Samsun başta olmak üzere bir çok il de,  hukuk bürolarından telefonla aranan vatandaşlar hakaretlere ve tehditlere maruz kaldıklarını söylerken, avukatlık bürolarının yapılan telefon görüşmelerinde ise mafyavari cümleler kurdukları da iddia ediliyor. Şikayetvar.com sitesi başta olmak üzere çeşitli platform ve bloglarda borçlular, hukuk büroları adına telefonla yapılan aramalarda, hakaretlere ve tehditlere maruz kaldıklarını şikayet ederken, bu konuda ise ciddi sorunlar yaşandığı biliniyor.

Hukuk bürolarının borçluları telefonda arayarak tehdit ettikleri ve borcu ödemeleri için, aile ve akrabalarının yanı sıra Facebook arkadaşlarını dahi arayarak taciz ettikleri yönünde ki şikayetler her geçen gün artarken, bunun bir örneği de Samsun'da yaşandı.

Samsun'da borçlu bir vatandaşı arayarak kendini avukat olarak tanıtan şahsın, telefon görüşmesi sırasında arka fonda ise polis telsizi sesinin gelmesi dikkat çekti. Hukuk Bürosu adına arayarak borçluya "Sen o taahhütnameyi imzalayacağın mı imzalamayacağın mı" diyerek bağıra çağıra konuşan şahıs, bir yandan da haciz tehditleri savurdu. YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Çağatay Akman

24 Mayıs 2018 Perşembe 14:10

Savcıya git şikayette bulun bak savcı size ne diyor... Şahsen ben şikayet bulundum bu tür avukatın bir tanesi için savcı ****ı bile olmadı. Hatta beni dinlemede bile... Şerefsizler!

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: Samsun'dan 4 milletvekili çıkartacağız

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: Samsun'dan 4 milletvekili çıkartacağız