25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN'DA AYAKKABISI OLMAYAN ÇOCUĞA TRAMVAYDA AYAKKABISINI VEREN GENÇ O ANLARI ANLATTI

Samsun'da ayakkabısı olmayan çocuğa tramvayda ayakkabısını veren genç o anları anlattı

Samsun'da bindiği tramvayda gördüğü çıplak ayaklı çocuğa kendi ayakkabısını veren o genç bulundu. Samsun'da kendi ayakkabısını ayağından çıkartıp, ayakkabısı olmayan çocuğa veren Irak uyruklu Muhammed o an yaşananları anlattı.

03 Mayıs 2018 Perşembe 18:00 GÜNCEL

Samsun'da ayakkabısı olmayan çocuğa tramvayda ayağından çıkarttığı ayakkabıyı vererek insanlık ölmedi dedirten ve Türkiye'nin konuştuğu o genç bulundu. 


Samsun'da tramvayda ayakkabısı olmayan bir çocuğa, ayağından çıkarttığı kendi ayakkabılarını vererek giydiren gencin fotoğrafları sosyal medyada yayınlanınca büyük yankı uyandırmıştı. Görüntülerin haber kanalları, gazete ve internet haber sitelerinde yayınlanması ile tüm Türkiye, insanlık ölmedi dedirten bu genci konuşmaya başladı. 

TÜRKİYE'NİN KONUŞTUĞU O GENÇ BULUNDU

SAMULAŞ A.Ş ise günlerdir o genci bulmak için uğraşıyordu. Ayakkabısını çocuğa verdikten sonra ayağında ki çorapları ile tramvaydan inen ve gözden uzaklaşan o genç bulundu.

İsminin Mohammed Baseem Hameed Alsamarrai  olduğunu söyleyen ve 2014 yılında Samsun'a gelen ve şuan sanayide çalıştığını söyleyen Irak uyruklu 21 yaşındaki o genç, tramvayda yaşanan o anları şöyle anlattı.

"Tramvaya bindim çocuğun ayakkabısız olduğunu gördüm. Kendimi tutamadım. Ayağımda ki ayakkabıyı çıkartıp ona verdim. Çocuk ayakkabısız olur mu. Ayakkabısız nasıl yol yürüdüğünü düşündüm. Ben 5-10 dakika yürüdüm ayaklarım ağrıdı. O nasıl yaşadı ayakkabısız ? Çocuğu ayakkabısız görünce çok üzüldüm. Ona kendi ayakkabımı verdiğimde, bir daha yere basmayacağını düşünerek çok mutlu oldum"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık: Liderimizin yanındayız

AK Parti Samsun Milletvekili aday adayı Fatih Kanık: Liderimizin yanındayız