11 Aralık 2019 Çarşamba

SAMSUN'DA AYAKKABISI OLMAYAN ÇOCUĞA TRAMVAYDA AYAKKABISINI VEREN GENCİN YENİ GÖRÜNTÜLERİ

Samsun'da ayakkabısı olmayan çocuğa tramvayda ayakkabısını veren gencin yeni görüntüleri

Samsun'da bindiği tramvayda ayakkabısı olmayan bir çocuğa kendi ayağında ki ayakkabıları çıkartarak giydiren ve tramvaydan yalın ayak inerek kayıplara karışan o gencin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

03 Mayıs 2018 Perşembe 15:57 GÜNCEL

Samsun'da tramvayda ayakkabısız bir çocuğa kendi ayakkabısını çıkartarak veren ve insanlık ölmedi dedirten o gencin yeni görüntüleri ortaya çıktı.


Samsun'un Atakum ilçesinden 1 Mayıs 2018 tarihinde saat 19:48 sularında tramvayda yolculuk yapan ve ayakkabısı olmayan çocuğa kendi ayakkabılarını veren gencin, çoraplarıyla tramvaydan indiği anın görüntüleri güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Tramvaydaki yolculardan Emre Enes Köse'nin, ayakkabısı olmayan çocuğa ayakkabılarını veren gencin fotoğrafını sosyal medyada paylaşmasının ardından, gencin bulunması için çalışma başlatıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı SAMULAŞ Samsun Hafif Raylı Sistem AŞ Genel Müdürü Kadir Gürkan,  yaptığı açıklamada, sosyal medyada ve basında geniş yer alan gencin örnek davranışının, tüm Türkiye'yi duygulandırdığını belirtti.

Tramvayda ayakkabısı olmayan çocuğa kendi ayakkabılarını çıkartarak veren genci verdiği insanlık dersi için teşekkür etmek ve ödüllendirmek için aradıklarını söyleyen Kadir Gürkan, "Kamera kayıtlarından gencin Mimar Sinan durağından tramvaya binip Samsunspor durağında indiğini tespit ettik. Bu kişinin bulunması için çalışıyoruz. Bulup kendisine teşekkür edip ödüllendirmek istiyoruz. Çok anlamlı bir iş yaptı. Duygularımızı kabarttı. Yabancı uyruklu olduğunu düşünüyoruz." dedi.

SAMULAŞ'ın güvenlik kamerası kayıtlarında, gencin ayakkabılarıyla bindiği tramvaydan, çoraplarıyla indiği ve bir süre yürüdüğü görülüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Parti'den 103 kişi milletvekili aday adayı oldu işte isim listesi

Samsun'da AK Parti'den 103 kişi milletvekili aday adayı oldu işte isim listesi