05 Aralık 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA BAFRA BELEDİYESİ BAŞKANI KILIÇ, BASKETBOL POTASINA BASKET ATTI

Samsun'da Bafra Belediyesi Başkanı Kılıç, basketbol potasına basket attı

Samsun'un Bafra ilçe Belediyesinde okulların tatile girmesi ile birlikte yaz spor okulları da düzenlenen törenle kurslarına başlarken Bafra Belediyesi Başkanı Hamit Kılıç'ta basketbol potasına basket atarak yaz spor okulu öğrencileri ile spor yaptı.

26 Haziran 2019 Çarşamba 18:07 GÜNCEL

Samsun'da Bafra Belediyesi'nin her yıl düzenli olarak hayata geçirdiği Yaz spor okulları düzenlenen törenle hizmete girdi.


Bafra eski kapalı spor salonunda gerçekleşen açılış törenine; Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Osman Şenocak, Daire amirleri ve spor okullarına katılan çocukların aileleri katıldı.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, açılış merasiminde gerçekleştirdiği konuşmada, “Sosyal belediyecilik anlayışımızın en önemli temalarından biri de çocuklarımız. Onların tatil aylarında sporla iç içe olmasını sağlamak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve boş zamanlarını değerlendirmeleri için hayata geçirdiğimiz Yaz Spor Okullarımıza gösterilen ilginin her geçen yıl katlanarak devam etmesi bizleri oldukça memnun ediyor. Bu noktada ailelerin teşvik edici yaklaşımları ve destekleri de bizler için çok önemli. Kendilerine teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın spora ilgisini yükseltmek için gayretlerimiz katlanarak devam edecek" dedi.

Bafra Belediyesi Başkan Hamit Kılıç Yaz Spor Okulları açılışında, çocuklarla ve aileleri ile yakından ilgilenerek, onlarla çeşitli sportif aktiviteler gerçekleştirdi. yüzme, voleybol, futbol, jimnastik,güreş ve basketbol olmak üzere 6 branşta açılan yaz spor okullarına, 7-14 yaşları arasında toplam 250 sporcu katılıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

S.TOZLU

26 Haziran 2019 Çarşamba 19:50

Haydar abi cümnastik yeni spor dalı mı :)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin işte tüm mal varlığı

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin işte tüm mal varlığı