19 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN'DA BAFRA BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI İÇİN AK PARTİ TEMAYÜL YOKLAMASI YAPACAK

Samsun'da Bafra Belediyesi Başkanlığı için AK Parti temayül yoklaması yapacak

Samsun'da Bafra İlçe Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in milletvekili aday adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı olması ile boşalan Bafra Belediyesi Başkanlığı koltuğuna gelecek ismin belirlenmesi için yarın temayül yoklaması yapılacak.

09 Mayıs 2018 Çarşamba 14:16 GÜNCEL

Samsun'un Bafra İlçe Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı olması ile boş kalan Bafra Belediyesi Başkanlığı koltuğuna kim oturacak.


Zihni Şahin'in Bafra Belediyesi Başkanlığından ayrılarak Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı olması ile Bafra Belediyesi Başkanlığı boş kaldı. AK Parti, Zihni Şahin'in yerine Bafra Belediyesi Başkanlığına gelecek ismi belirlemek üzere yarın yani 10 Mayıs 2018 Perşembe günü  temayül yoklamasına gidecek.

Yapılacak olan temayül yoklamasında Bafra Belediyesi Başkanlığına gelecek isim belirlenecek. Ardından temayül yoklamasında ismi ön plana çıkan isim yada isimler Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere Ankara'ya davet edilecek. Ankara'da yapılacak görüşmede Bafra Belediyesi Başkanlığı için AK Parti'nin adayı belirlenecek ve ardından Bafra Belediyesi Meclisinde seçim yapılacak.

Bafra Belediyesi Başkanlığı için ise Kemal Şenocak, Hamit Kılıç, İsmail Kurt ve Recep Ayfer'in isimlerinin gündemde olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

FETÖ'cülerin gaybubet evinde 49 milyon vatandaşa ait kimlik ve adres bilgileri bulundu

FETÖ'cülerin gaybubet evinde 49 milyon vatandaşa ait kimlik ve adres bilgileri bulundu