24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN'DA BAFRA HAYVAN BARINAĞINDA NELER OLUYOR? BARINAKTA ÖLÜM ÇUKURLARI!

Samsun'da Bafra Hayvan Barınağında neler oluyor? Barınakta ölüm çukurları!

Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan Hayvan Barınağında kalan köpeklerin öldürüldüğü, barınak çevresinde ölüm çukurları kazıldığı ihbarını alan hayvan severler olaya tepki gösterdi.

14 Eylül 2018 Cuma 15:34 GÜNCEL

Samsun'un Bafra İlçe Belediyesi bünyesinde bulunan Hayvan Barınağında köpeklerin öldürüldüğü iddiası şok etkisi yarattı.


Bafra Hayvan Barınağında katliam yaşandığını öne süren hayvan severler, Samsun'un Bafra ilçesine giderek barınağa girmek istedi. Hayvan severler Bafra Hayvan Barınağına sokulmazken, sosyal medyada barınakta kalan hayvanların kan revan içinde ki görüntüleri servis edilmeye başlandı.

Bafra Hayvan Barınağında öldürülen köpeklerin, barınak çevresinde kazılan çukurlara gömüldüğünü öne süren hayvanseverler, Bafra Belediyesine tepki gösterdi. Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu(HayKonfed) Temsilcisi Haydar Özkan'da Bafra ilçesine giderek Bafra Hayvan Barınağında yaşananlara tepki gösterdi. Barınakta kalan hayvanların akibetinin belli olmadığını söyleyen Haydar Özkan, "Burada gözümüzün önünde hayvan cesetleri taşındı. Saatlerdir bizleri barınağın içine almadılar. Burada yaşananlar insanlık ayıbıdır. Bu hayvanların yok olmasına müsade etmeyeceğiz" dedi.

Bafra Hayvan Barınağına alınmayan hayvan severler, barınak önünde çadır kurarak geceyi burada geçirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Gamze

15 Eylül 2018 Cumartesi 19:48

ne istiyorsunuz bu hayvanlardan nasıl bir kalbe sahipsiniz ya da kalbinizin yerinde ne tasıyorsuz. bu kadar merhametsiz acımasız olmak mı insan olmak? güya birde devletin kontrolünde olan bir barınak! lanet olsun sizin gibilere.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Seri katil Çayıroğlu Samsun'da yakarak öldürdüğü kurbanlarının cenazesinede katılmış

Seri katil Çayıroğlu Samsun'da yakarak öldürdüğü kurbanlarının cenazesinede katılmış