04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA BAFRA İLÇE OTOGARINDA YIKIM SIRASINDA YUMRUKLU KAVGA ÇIKTI

Samsun'da Bafra İlçe Otogarında yıkım sırasında yumruklu kavga çıktı

Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan otogarda yapılan yıkım sırasında vatandaş ve zabıtalar arasında yumruklu kavga çıktı.

13 Kasım 2020 Cuma 13:09 GÜNCEL

Samsun'un Bafra ilçesinde yer olan otogarda yıkım sırasında yumruklu kavga çıktığı bilgisi geldi.


Samsun Büyükşehir Belediyesinin bakım ve onarım çalışması başlattığı Bafra Otogarında bugün yapılan yıkım sırasında yer sahibi bir vatandaş ile belediye zabıtaları arasında arbede çıktığı çıkan arbedenin yumruklu kavgaya dönüştüğü bildirildi.

Samsun’un Bafra ilçesinde bakım ve onarım işlemi süren otogarda yıkım işlemi sırasında zabıta ekipleri ve yapı sahipleri arasında arbede yaşandı. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı bünyesinde yer alan Bafra Otogarı’nda bakım ve onarım çalışmaları sürüyor.  Bugün ise BRT Haber'de yer alan habere göre projede olmayan ve sonradan şahıslar tarafından eklenildiği iddia edilen yapılar ekipler tarafından yıkıldı. Bafra Otogarında bir yapının yıkıldığı esnada ise yapı sahibi olduğunu belirten bir şahıs ile zabıta ekipleri arasında arbede yaşandı. Bafra Otogarında yıkım sırasında çıkan tartışma kısa sürede yumruklu kavgaya dönüşürken, olaya polis ekipleri müdahale ederek tarafları ayırdı. Bafra Otogarında söz konusu yıkım işlemi elektrik bağlantılarının kesim işleminden sonra devam ettirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin makam odası haczedildi

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin makam odası haczedildi