31 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA BALIKÇI FEVZİ OLARAK TANINAN FEVZİ GÜLER YAŞIMINI YİTİRDİ

Samsun'da balıkçı Fevzi olarak tanınan Fevzi Güler yaşımını yitirdi

Samsun'da Balıkçı Fevzi olarak tanınan Fevzi Güler 83 yaşında yaşamını yitirdi. Samsun'un tanınan simalarından biri olan balıkçı Fevzi Güler bir süredir tedavi görüyordu.

15 Eylül 2019 Pazar 22:38 GÜNCEL

Samsun tanınmış simalarından 'Balıkçı Fevzi' olarak bilinen Fevzi Güler hayatını kaybetti. Balıkçı Fevzi olarak tanınan Fevzi Güler'in cenaze namazı ne zaman nerede, saat kaçta..


Bir süredir hastanede tedavi gören Samsun'un tanınmış ve sevilen simalarından olan Fevzi Güler 83 yaşında hayata gözlerini yumdu. Yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Fevzi Güler, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Fevzi Güler, 16 Eylül Pazartesi günü sabah saatlerinde Liman Mahallesi Gezi Caddesi üzerindeki evinde helallik alınmasının ardından Büyük Cami'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrasında Kıranköy Mezarlığı'nda toprağa verilecek.YUSUF ZİYA YILMAZ'DAN TAZİYE MESAJI 
Fevzi Güler'i uzun yıllardır tanıyan ve hastalığı sürecinde sürekli ziyaret edip, destek veren AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, acı haber üzerine taziye mesajı yayımladı.
"Fevzi Ağabeyi hiç unutmayacağız" diyen Yılmaz, "Fevzi Güler kişiliği, insanlığı ile hepimizin gönlünde ayrı bir yeri vardı. Sevdiğimiz, saydığımız güzel yürekli bir insandı. Uzun bir tedavi sürecinin ardından hayata veda edişini derin üzüntüyle öğrendik. Mekanı Cennet olsun. Rabbim kederli ailesine sabırlar versin" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Beyin kanaması geçiren gazeteci Ali Yılmaz Ergen Haber Medya Grubuna veda etti

Beyin kanaması geçiren gazeteci Ali Yılmaz Ergen Haber Medya Grubuna veda etti