24 Temmuz 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA BAYRAK DİREĞİNE SAMSUNSPOR BAYRAĞININ TERS ASILMASI ŞAŞKINLI YARATTI

Samsun'da bayrak direğine Samsunspor bayrağının ters asılması şaşkınlı yarattı

Samsun'da bulunan Batı Park alanına yapılan Samsunspor Anıtındaki bayrak direğine, kulüp bayrağının ters asılması şaşkınlık yarattı.

21 Haziran 2019 Cuma 10:16 GÜNCEL

Samsun'da Samsunspor için Batı Park alanında yapılan anıtta kulüp bayrağının ters bir şekilde asılmış olduğunu görenler duruma tepki gösterdi.


Haber Gazetesinden Salim Yıldız'da Batı Park alanında yer alan Samsunspor Anıtının yanındaki bayrak direğine Samsunspor Bayrağının ters asıldığını görerek bu durumu fotoğrafladı. Samsunspor bayrağının bayrak direğine ters asılmasına anlam veremeyen spor muhabiri Salim Yıldız bu olayı gazetesinde de haberleştirdi. 

Batı Park sahasında yer alan Samsunspor Anıtındaki bayrak direğine Samsunspor bayrağını kimin ve ne amaçla ters astığı ise bilinmiyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Zihni Şahin döneminde yapılan Samsunspor Anıtı'ndaki direğe, bayrak asma görevinin büyükşehire mi ait olduğu ise bilinmiyor. Samsunspor bayrağının ters asıldığının gündeme gelmesi sonrası ise direkten bayrağın alındığı öğrenildi. Öte yandan uluslararası alanda ülke bayrağının ters asılması 'Kale düştü' anlamına geliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Genel Sekreteri İlhan Bayram: Olası sel afetine hazırlıklıyız

Samsun Büyükşehir Genel Sekreteri İlhan Bayram: Olası sel afetine hazırlıklıyız