27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN'DA BAZI BELEDİYELERDE GÜNDEME GELEN İDDİALAR ÜZERİNE BİR ANALİZ YAZISI

Samsun'da bazı belediyelerde gündeme gelen iddialar üzerine bir analiz yazısı

Samsun'da bazı belediyelerde gündeme gelen usulsüzlük, komplolar, nahoş olaylar ve ahlaki olmayan iddialar üzerine bir analiz yazısı..

19 Haziran 2021 Cumartesi 19:18 GÜNCEL

Samsun'da "Belediye de işler nasıl?" sorusuna şayet  "Nasıl olsun götüren götürene" cevabı alenen artık dile getiriliyorsa; İmaj hiçbir şeydir susuzluk her şey!


Bazı belediyelerle ilgili, detayları öğrenince artık bazı diyemeyeceğimiz; şahıs ve şahısların içinde olduğu, organize ettiği sarsıcı, skandal, nahoş, ahlaki olmayan iddialar, sosyal medyada bir süredir yazılıp çiziliyor. 

Bu iddia ve olaylara karşı derin bir sessizlik hakim! Bu konuda sadece şunu söyleyebiliriz; BAZI OLARAK görünen o iddiaların, daha ötesi, daha vahim, daha şok edici görünmeyen, duyulmayan ama bilinenleri de var! O yüzden yol yakınken iddia ve iddiaların merkezinde ki kişi ve kişilerle ilgili, cin olmadan adam çarpan şahsiyetlerle ilgili, işin içinde olup, yavuz .... ev sahibini bastırır misali, başkan ve başkanlara durumu güya ihbar edenlerle ilgili, halka hizmet etme makamlarını entrika, ayak oyunu ve komplo kurma merkezi haline getirenlerle ilgili, Samsun halkının emanet ettiği o koltukların sorumluluğunun biran önce yerine getirilmesi, emanetçilere gölge eden ve emanetçileri de toplum nezdinde kötü bir duruma düşüren o safraların biran önce atılması elzemdir. 

Emanetçiler şayet, safraları atmayıp, belediyelerinde gündeme gelen ve çoğu da ilgili ve yetkili makam sahiplerince bilinen iddiadan öte gerçeklere, şayet çanak tutma, seyirci kalma, göz yumma gibi tavır ve de tutumlarına devam edecekse, imalı ya da direkt olarak dile getirilen malum iddialara karşı, durumu ifşa edenlere;  Yandaş, trol v.b yakıştırmalar yapılması, konuların doğru olmadığı gerçeğini değiştirmeyeceği gibi yarın bunun hesabını, emanetin sahiplerine de, belgeler ortaya saçıldığında ise yargıya da verilemeyeceği bilinmelidir..  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İstanbul-Samsun Ladikliler Derneği SAMKON'a kazan kaldırdı

İstanbul-Samsun Ladikliler Derneği SAMKON'a kazan kaldırdı