20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN'DA BELEDİYE BAŞKANI BİNASINDA Kİ KAÇAK BÖLÜM İÇİN İMAR BARIŞINDAN YARARLANDI

Samsun'da belediye başkanı binasında ki kaçak bölüm için imar barışından yararlandı

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar'ın kendisine ait binada bulunan kaçak bölüm için imar barışı uygulamasından yararlandığı iddia edildi.

13 Aralık 2018 Perşembe 21:34 GÜNCEL

Samsun'da Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar'ın imar barışı uygulaması çıkmadan önce ilçede vatandaşlara ait tüm kaçak yapılara ceza uygulanmasını sağlarken kendisinin oturduğu binada yer alan kaçak bölüme ise hiç bir işlem yaptırmadığı iddia edildi.


Samsun'un Tekkeköy ilçesinde Belediye Başkanı Hasan Togar'ın oturduğu binada yer alan kaçak bölüm için, imar barışından faydalanması günün konusu oldu. İddiaya göre Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, imar barışı yasası çıkmadan önce ilçede bulunan kaçak yapılara belediye meclis kararları ile cezalar uyguladı. 

Tekkeköy ilçesinde vatandaş ve esnaflara belediye tarafından kaçak yapılar için cezalar uygulanırken Başkan Togar'ın da oturduğu binada imara aykırı olan kaçak bir bölüme ise hiç bir şekilde ceza veya herhangi bir yaptırım uygulanmadığı iddiası şoke etti.

Hasan Togar'ın Tekkeköy ilçesi 19 Mayıs mahallesi Hacı Ali Ekinci Bulvarı üzerinde bulunan ve imar barışı öncesi kaçak bölümü bulunan binası için yasadan faydalandığı ileri sürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Abbas Yolcu

14 Aralık 2018 Cuma 17:39

İmar mevzuatına göre tüm işlemleri eksiksiz yerine getiren belediye başkanı Hasan TOGAR yönetimindeki Tekkeköy belediyesi, imara aykırı ve ruhsatsız kaçak yapıya ait bu bina için hiçbir işlem yapmamıştır. Oysa bir de pişkin pişkin utanmadan sanayi esnafına ''Bunları silindirle ezip geçeceksin'' diyordu. Yazıklar olsun...

Abbas Yolcu

14 Aralık 2018 Cuma 17:34

Herkesin gözü önünde hukuka meydan okuyan, vatandaşlarına bu kadar saygısızca davranan bu zat hakkında neden yasal işlem yapılmadı ?

Abbas

14 Aralık 2018 Cuma 17:33

Herkesin gözü önünde hukuka meydan okuyan, vatandaşlarına bu kadar saygısızca davranan bu zat hakkında yasal işlem yapılmayacak mı?

Vatandaş

14 Aralık 2018 Cuma 12:16

siz hiç belediye başkanı olduktan sonra fakirleşen belediye başkanı gördünüz mü?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Zihni Şahin ile Mustafa Demir bir araya geldi, seçim değerlendirmesi yaptı

Samsun'da Zihni Şahin ile Mustafa Demir bir araya geldi, seçim değerlendirmesi yaptı