24 Eylül 2020 Perşembe

SAMSUN'DA BELEDİYE BAŞKANI SİGARA İÇTİĞİ VİDEONUN GÖRÜNTÜSÜNÜ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Samsun'da belediye başkanı sigara içtiği videonun görüntüsünü sosyal medyada paylaştı

Samsun'un Ayvacık İlçe Belediyesi Başkanı Mustafa Belur'un Instagram hikayeler bölümünden makam odasında sigara içerken çekilen bir videosunu paylaşması şaşkınlık yarattı.

04 Ocak 2019 Cuma 19:48 GÜNCEL

Samsun'un Ayvacık ilçe Belediyesi Başkanı Mustafa Belur, makam odasında sigara içerken çektiği bir videoyu Instagram hikayelerde yayınladı.


Ayvacık İlçe Belediye Başkanı Mustafa Belur'un makam odası masasının üzerinde küllük ve yanan bir sigara bulunurken, karşısında oturan yaşlı bir adam ile sohbet ettiği sırada, cep telefonu ile çektiği videoyu ne maksatla Instagram hikayeler bölümünde paylaştığı bilinmiyor. Makam odasında bulunan yaşlı adamın video kaydı yapıldığından haberinin olmadığı ileri sürülürken, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur'un kapalı alanda ve başkanlık makamında sigara içtiği anlara ait videoyu sosyal medyada yayınlaması görüntüleri izleyenleri şaşkına uğrattı. Mustafa Belur'un çok önceden paylaştığı bu görüntüyü daha sonra sildiği öğrenildi.

Samsun'un Ayvacık İlçe Belediye Başkanı Mustafa Belur, ilçede ziyaret ettiği esnafların iş yerlerinde de sigara içerken görüntülenmişti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tekkeköy'de kaza! İki köprü arasında asılı kaldı dereye düşmekten kurtuldu

Samsun Tekkeköy'de kaza! İki köprü arasında asılı kaldı dereye düşmekten kurtuldu