25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA BELEDİYENİN YAPTIĞI PARKLARI VANDALLAR TAHRİP ETTİ

Samsun'da belediyenin yaptığı parkları vandallar tahrip etti

Samsun'un Salıpazarı ilçe belediyesi tarafından yapılan parklar vandallar tarafından tahrip edilirken, belediye başkanı Halil Akgül bu duruma tepki gösterdi.

19 Aralık 2019 Perşembe 14:37 GÜNCEL

Samsun'un Salıpazarı ilçe belediyesi Başkanı Halil Akgül,  belediye kaynakları ile yaptıkları parkların kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edilmesine tepki gösterdi.


Salıpazarı ilçesinde belediye tarafından yapılan parklara tahrip edilerek zarar verilmesi ile ilgili açıklama yapan belediye başkanı Halil Akgül, parkların bu duruma getirilmesinin milli servete saldırı olduğuna dikkati çekti.

Açıklamasında "Bu sadece çalışmalarımız ve verilen emeğe değil tüm hemşehrilerimizin hakkına da yapılmış bir saldırıdır" diyen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "Salıpazarı Belediyesi olarak bizlerin en büyük görevi, ilçede yaşayan her bir hemşehrimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti vermek, vatandaşlarımızın rahatı ve mutluluğuna katkı sunmaktır. Bunu yaparken de söz tüm hizmetlerin, tesislerin yapıların ve projelerin parasının da vatandaşlarımızın vergileriyle hayata geçtiği hassasiyetine büyük özen gösteriyoruz. Biz böylesine titiz bir tutum içerisindeyken ilçemize kazandırdığımız parklarımızın, tesislerimizin ve sosyal alanlarımızın kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zarar verilmesi bizleri ziyadesiyle üzmektedir. Zira söz konusu alan, eser ve tesislerin tamamı birer kamu malıdır ve tüm ilçeye aittir. Hepimizin ortak malı olan tesislere yapılanlar sadece bizlerin çalışması ve emeğine değil, tüm hemşehrilerimizin hakkında da yapılmış bir saldırıdır. Salıpazarı’nın malı olan bu hizmetlere zarar verenlere karşı tüm hemşehrilerimizin duyarlılığına ve desteklerine ihtiyacımız var. Lütfen sosyal alanlarımıza zarar vermeyelim, temiz ve titiz kullanalım.Konuyla ilgili hukuki süreç başlatılmış olup, ekiplerimiz de inşallah en kısa sürede zarar gören yerleri tamir edecek ve parklarımız eksisinden de güzel olacaktır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

20 Aralık 2019 Cuma 05:55

18 yıllık Samsun AKM ermenilerin parasıyla yapıldığı için yıkılmasına ses etme emi Samsunkenthaber...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bin kişiyi istihdam edecek Cıty Mall gecikme için Samsunlulardan özür diledi

Samsun'da bin kişiyi istihdam edecek Cıty Mall gecikme için Samsunlulardan özür diledi