18 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA BERNA MUTLU ANAOKULU TÖRENLE AÇILDI

Samsun'da Berna Mutlu Anaokulu törenle açıldı

Samsun'da Berna Mutlu Anaokulu, İlkadım İlçesi Kalkancı Mahallesinde düzenlenen törenle açıldı.

29 Ağustos 2021 Pazar 08:58 GÜNCEL

Samsun’da hizmet vermeye başlayan Berna Mutlu Anaokulu, görkemli bir açılışla, kapılarını çocuklara açtı.


Samsunlu deneyimli anaokulu öğretmeni Berna Mutlu, adını taşıyan Berna Mutlu Anaokulu’nu görkemli bir törenle hizmete açtı. 

İlkadım İlçesi Kalkancı Mahallesinde hizmet vermeye başlayan anaokulunun açılışını, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Mücahit Erbin, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı Şeref Aydın, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu birlikte gerçekleştirdi.

Alanlarında uzman eğitmen kadrosuyla hizmet vermeye başladıklarını söyleyen Berna Mutlu, Samsun’a farklı ve başarılı bir anaokulu kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 

Yıllarca şehrin değerli anaokullarında görev yaptığını kaydeden Berna Mutlu, elde ettiği tecrübe ve deneyimleri Berna Mutlu Anaokulu ile çocuklara ve velilere sunacaklarını belirterek, "Mesleğime başladığım günden bu yana en büyük hayalim, kendi anaokulumda çocuklarla buluşmaktı. Şükürler olsun ki bu hayalimi gerçekleştiriyorum. Ailelerin, güven ve huzur içerisinde çocuklarını emanet edebilecekleri bir anaokulunu şehrimize kazandırmaktan dolayı mutluyum" dedi. Açılışın ardından konuklara anaokulunu gezdiren Berna Mutlu, "400 metrekare kapalı, 200 metrekare açık alanı bulunan anaokulumuzda, 8 sınıfımız bulunuyor. Her ders için özel olarak hazırlanan bu sınıfların yanı sıra oyun alanları ve uyku odalarıyla hizmet verecek anaokulumuzda, çocukların sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri için tüm detayları düşündük. Çocuklar da, veliler de bizi çok sevecek" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Pazarcılar Odası Atakum'da pazar esnafından 4 bin lira para topladı iddiası!

Samsun Pazarcılar Odası Atakum'da pazar esnafından 4 bin lira para topladı iddiası!