17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN'DA BİTLİS ŞEHİTLERİNE TİKTOK'TAN HAKARET EDEN YONCA SERBEST BIRAKILDI

Samsun'da Bitlis şehitlerine TikTok'tan hakaret eden Yonca serbest bırakıldı

Samsun'da TikTok üzerinden yaptığı canlı yayında Bitlis'te helikopter kazasında şehit olanlara küfür ve hakaretler ettiği gerekçesi ile gözaltına alınan Yonca B. serbest bırakıldı.

05 Mart 2021 Cuma 21:22 GÜNCEL

Samsun'da TikTok üzerinden yaptığı canlı yayında Bitlis şehitlerini hatırlatan bir kişiye tepki gösterirken küfür ve hakaretlerde bulunan Yonca B. gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.


Bitlis'te şehitler olduğunu söyleyen bir kişiye TikTok canlı yayınında,  "S….. git. A… k..duğum oğlu. Çok da s.k.meydi bu saatten sonra şehit, mehit. Biz de üzüldük, biz de ağladık ama hayat devam ediyor. Ömür bir günlük dünya, belki ben yarın öleceğim. Ben eğlenmek zorundayım. Başımız sağ olsun, çok üzüldük, ağladık yeter yani a… s..tuğumun oğlu. Madem şehit var TikTok izlemeye girmeyeceksin. Şerefsiz, bulurum seni." diyen Yonca B. söz konusu videonun ortaya çıkması üzerine tepkileri üzerine çekmişti.

Tepkiler sonrası gözaltına alınan Yonca B. çıkarıldığı adliyede adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Yonca B.'nin serbest bırakılması sonrası Twitter'de Türkiye Gündeminin birinci sırası yoncabıyıklıoğlututuklansın konusu oldu. Twittter kullanıcıları Bitlis şehitlerine hakaret ettiği iddia edilen Yonca B. nin tutuklanmasını talep ederek olaya karşı tepkilerini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun vaka sayısında Türkiye genelinde birinci sıraya yerleşti

Samsun vaka sayısında Türkiye genelinde birinci sıraya yerleşti