17 Mayıs 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA CANİK BELEDİYE BAŞKANI OSMAN GENÇ TÜM MAL VARLIĞINI AÇIKLADI

Samsun'da Canik Belediye Başkanı Osman Genç tüm mal varlığını açıkladı

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 31 Mart tarihinde başkanlık görevinin sona erecek olması nedeni ile mal varlığını açıkladı.

26 Mart 2019 Salı 16:14 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, 2004'den 20019 yılına kadar olan süre içerisinde ki mal varlığını açıkladı.


Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti'nin kendisini aday göstermemesi nedeni ile 31 Mart tarihinde 15 yıldır sürdürdüğü başkanlık görevinin sona ereceğini belirterek, belediye binasında düzenlediği basın toplantısında mal varlığını da açıkladı.

Her zaman şeffaflıktan yana olduğunu belirterek 2004 ve 2019 yıllarına ait mal varlığını kamuoyuna açıklayan Osman Genç,  şunları dile getirdi.

"2004 yılında göreve geldiğimde Fevzi Çakmak Mahallesinde 2 daire, 19 Mayıs İlçesinde arsa ve Yeni Mahalle ile 7’si kendi köyüm olan Kaşyayla’da olmak üzere çeşitli değerlerde 10 taşınmaz malım vardı. Ve bir adet binek otomobil olmak üzere taşınır malım bulunmaktaydı. Daha sonra Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan 2 daireyi sattım. Bugünkü mal varlığıma gelince, Fevzi Çakmak’taki dairelerimi sattıktan sonra 2010 ile 2014 yılında edindiğim iki adet daire var. 2004 yılında da şahsıma ait olan 19 Mayıs ilçesi ile Kaşyayla’da bulunan 2 tarla bulunmaktadır. Yine 1000 lira hisse değeri bulunan bir kooperatif üyeliğim, iki adet de binek otomobil bulunmaktadır. Alnım ak… Nasıl ki göreve geldiğimizde mal beyanımızı verdiysek, görevimizi de devrederken aynı sorumlulukla şeffaf bir şekilde mal beyanımızı ortaya koyuyoruz. Ben tekrar, toplantımıza iştirak etmenizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca 15 yıldır bizlere destek veren aziz teşekkürü bir borç biliyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakkı

26 Mart 2019 Salı 17:35

Eş, çocuk ve resmi ve üvey kardeşlerin ki de var mı? Özhaseki gibi sadece kendisininkini mi açıklamış?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Canik Belediyesinin resmi borç tutarı açıklandı

Samsun'da Canik Belediyesinin resmi borç tutarı açıklandı