25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI, ÇOCUKLAR İSTEDİ OYUN PARKLARI YAPTIRDI

Samsun'da Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, çocuklar istedi oyun parkları yaptırdı

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye bağlı Gödekli ve Bozarmut mevkisine çocukların isteği doğrultusunda oyun parkları yaptırdı.

10 Ağustos 2020 Pazartesi 14:20 GÜNCEL
Samsun'da AK Partili Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gödekli Mahallesi Bozarmut mevkiinde oyun parkı yapılmasını isteyen çocukların çağrısına kayıtsız kalmayarak, kısa zaman içerisinde çocukların isteğini yerine getirdi.

Canik ilçesinde her fırsatta mahalle ziyaretlerinde bulunarak, mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gödekli Mahallesi Bozarmut mevkiinde incelemeler yaparken çocukların park isteğiyle karşılaştı. Çocukların, “Başkanım mahallemize park yaparmısınız” isteklerine kayıtsız kalmayan başkan Sandıkçı, çok kısa bir zaman içinde çocuklarının bu isteklerini yerine getirerek çocukları sevindirdi.

Yaptığımız tüm çalışmalar geleceğimizin teminatı yavrularımızın mutluluğu için diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde çocuklarımız için hizmet üretmeye devam ediyoruz. Her mahalleye bir park projemiz devam ediyor. Gödekli mahallesinde çocuklarımızın park isteğine kayıtsız kalamazdık. Çalışma programımızda düzenlemeye giderek bu parkımızı planladığımız zamandan önce bir hayırseverimizin de katkılarıyla kısa zamanda tamamlayarak çocuklarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmiş olduk. Parkaların ve çocuk oyun alanlarının aileler ve çocuklar için vazgeçilmez alanlar olduğunu biliyoruz. Bizler istiyoruz ki çocuklarımız daha güvenli, daha sağlıklı alanlarda vakit geçirsinler, buluşup oynasınlar. Bunun için gerekli olan ne varsa yapıyoruz.’’

ÇOCUKLAR GÜLERSE CANİK DE GÜLER
Canik Kaymakamı Mahmut Halal ve İş insanı Olgun Aydoğan ile birlikte yapılan parkta incelemelerde bulunan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, çocukların mutluluklarına, sevinçlerine ortak oldu. Parkta oynayan çocuklarla yakından ilgilendi ve onları salıncakta salladı. Çocuklarla sohbet eden Başkan Sandıkçı, çocuklara salgının henüz sona ermediğini, sosyal mesafe, maske ve temizliğe dikkat edilmesi uyarısında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Olgun aydoğan

11 Ağustos 2020 Salı 16:37

Kavcuklar beton üzerine yapılması lazım ,zamanla yıpranma ve kaybolma durumunda çocuklar drek betonla temas edecekler ,zaten yağmurda oynamayacaklarına göre ,çocuk dediğin kumda oynamayı beton ve kavcuk üzeri oynamaya tercih eder

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da düğün salonlarına zabıtadan Korona Virüs denetimi

Samsun'da düğün salonlarına zabıtadan Korona Virüs denetimi