21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN'DA CANİK BELEDİYESİ BAŞKAN ADAYI İBRAHİM SANDIKÇI'YI ZOR BİR GÖREV BEKLİYOR

Samsun'da Canik Belediyesi Başkan adayı İbrahim Sandıkçı'yı zor bir görev bekliyor

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinin toplam 46 milyon 146 bin 484 TL borcu, 270 civarında ise icralık davası bulunması nedeniyle AK Parti Canik Belediye Başkan adayı olan İbrahim Sandıkçı'yı zor bir görev bekliyor.

19 Ocak 2019 Cumartesi 10:32 GÜNCEL

AK Parti'ni Canik Belediye Başkan adayı olan İbrahim Sandıkçı'yı 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilmesi halinde zor bir görev bekliyor.

 

Samsun'un Canik İlçe Belediyesinin toplam 46 milyon 146 bin 484 TL borcu, 270 civarında ise icralık davası bulunduğu gündeme geldi.

Samsun'da AK Parti'nin eski merkez ilçe Başkanlığı görevinden bulunan İbrahim Sandıkçı, 31 Mart yerel seçimleri için Canik Belediye Başkan adayı oldu. 
Canik Belediye Başkan adaylığı resmi olarak açıklanan İbrahim Sandıkçı'yı 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı olması halinde zor bir görev bekliyor. 

Canik Belediyesinin Sayıştay raporlarına da yansıyan toplam 46 milyon 146 bin 484 TL borcu bulunduğu biliniyor. Canik Belediyesinin içinde bulunduğu mali sorunlar nedeniyle piyasaya olan borçlarını da ödeyemediği bu nedenle belediyeye 270 civarında icra davası açıldığı ileri sürülüyor.

AK Parti Canik Belediye Başkan adayı olan İbrahim Sandıkçı'yı ise seçilmesi ve göreve gelmesi halinde 46 milyonluk borç ve icra davaları bekliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı bugün geliyor! Samsun'da Recep Tayyip Erdoğan izdihamı

Cumhurbaşkanı bugün geliyor! Samsun'da Recep Tayyip Erdoğan izdihamı