18 Ocak 2021 Pazartesi

SAMSUN'DA CANİK BELEDİYESİ İŞÇİLERİNE RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİ MAAŞLARIN BİR KISMI ÖDENECEK

Samsun'da Canik Belediyesi işçilerine Ramazan Bayramı öncesi maaşların bir kısmı ödenecek

Samsun'da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediye işçilerine Ramazan bayramı öncesi geçmiş dönemden kalma maaş alacaklarının bir kısmının ödeneceğini müjdeledi.

31 Mayıs 2019 Cuma 13:04 GÜNCEL

Samsun'un Canik Belediyesinde Ramazan Bayramı öncesi işçilere geçmiş dönemden kalma maaşlarının bir kısmının ödeneceği müjdesi yüzleri güldürdü.


31 Mart seçimlerinde  Canik Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sandıkçı, Temizlik ve Fen işleri şantiyesini ziyaret ederek belediye çalışanlarına geçmiş dönemden kalma maaş alacaklarının bir kısmının bayram öncesi yatırılacağı müjdesini vererek çalışanları motive etti.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ramazan bayramında belediye çalışanlarının mağdur olmaması için geçmiş dönemlere ait maaş alacaklarından bir kısmının ödenmesi talimatı verdi.Bayram Tatili öncesinde belediye çalışanlarını işbaşında ziyaret ederek hem bayramlaşan hem de işçilerin moral motivasyonunu artıran Başkan Sandıkçı, "Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşliğimizi artıran bir bayramımızı daha karşılayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye olarak çalışanlarımızla biz büyük bir aileyiz. Bu anlayışla çalışanlarımızın maaş sorunu yaşamayacağı bir mali yapı oluşturacak ve her personelimizin kendisini huzurlu güvenli hissettiği bir çalışma ortamı oluşturarak iş barışını sağlayacağız. Bu vesile ile şimdiden tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Savaşların olmadığı, gözyaşının akmadığı sağlıklı, mutlu ve birliktelik içinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Bayramın 1. günü saat 13.30’da Canik Belediyesi hizmet binamızda gerçekleşecek olan bayramlaşma programımıza tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir ödemeleri kestiği için o gazete su zammı ile ilgili manşetler atıyor iddiası

Mustafa Demir ödemeleri kestiği için o gazete su zammı ile ilgili manşetler atıyor iddiası