23 Eylül 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA ÇARŞAMBA GÜNÜ İÇİN OKULLAR 17 İLÇEDE KAR NEDENİYLE TATİL EDİLDİ

Samsun'da Çarşamba günü için okullar 17 ilçede kar nedeniyle tatil edildi

Samsun'da 9 Ocak 2019 Çarşamba günü için 17 ilçede okullara kar tatili. Samsun'da Çarşamba günü için kar tatili verilen ilçelerin listesi..

08 Ocak 2019 Salı 19:36 GÜNCEL

Samsun'da kar yağışı nedeni ile 9 Ocak Çarşamba günü için 17 ilçede okullar tatil edildi. Samsun'da 17 ilçede okullara 9 Ocak Çarşamba günü için son dakika kar tatili haberi.. 

 

Samsun'da 9 Ocak 2019 Çarşamba günü için Havza, Vezirköprü, Çarşamba, Ladik, Asarcık, Salıpazarı Kavak, Tekkeköy, Terme, Canik, Atakum, 19 Mayıs, Alaçam, Yakakent, Bafra, Ayvacık ve İlkadım ilçesinde bazı okullara bir gün kar tatili verildi.

Samsun'un Vezirköprü, Havza ilçelerinin ardından yaşanan yoğun kar yağışı nedeni ile 9 Ocak 2019 Çarşamba günü Çarşamba ilçesinde de okullar bir gün tatil edildi. Samsun'da Çarşamba günü için okullara kar tatili verilen ilçelerin sayısı akşam saatlerinde 157'ye yükseldi.

Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada, okulların kar yağışı nedeni ile tatil edildiği ilçelerle ilgili şu bilgiler verildi.

HAVZA-VEZİRKÖPRÜ'DE OKULLAR TATİL

"Vezirköprü ve Havza ilçelerimizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 09.01.2019 Çarşamba günü tüm okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca adı geçen ilçelerde aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır." 

ÇARŞAMBA İLÇESİNDE OKULLARA KAR TATİLİ 

"Yoğun kar yağışı nedeniyle 09.01.2019 Çarşamba günü Çarşamba ilçemize bağlı Gülören İlkokulu (Taşıma merkezi), Kabaceviz Yeni Mahalle İlk ve Orta Okulu (Taşıma merkezi), Gökçe Çakmak İlk ve Ortaokulu (Taşıma merkezi), Köroğlu İlkokulu (Birleştirilmiş Sınıflı), Köroğlu Damat İlkokulu (Birleştirilmiş sınıflı) ve Ticaret Borsası Karakaya İlkokulu (Birleştirilmiş sınıflı)’ nda eğitime bir gün ara verilmiştir."

4 İLÇEDE DAHA OKULLAR TATİL EDİLDİ

Ladik, Asarcık, Salıpazarı ve Kavak'ta devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 09.01.2019 Çarşamba günü tüm okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir. Adı geçen ilçelerde aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır.

TEKKEKÖY'DE OKULLARA KAR TATİLİ

Yoğun kar yağışı nedeniyle, Tekkeköy ilçemize bağlı Yaylageriş İlk ve Ortaokulu'nda 09.01.2019 Çarşamba günü eğitime bir gün ara verilmiş olup, ilçe merkezindeki okullara Yenidoğan, Yeşildere, Gökçedere, Zafer, Yaylageriş, Yazılar, Beyoğlu, Kemahlar ve Seymenler Mahallelerinden taşıma yoluyla gelen öğrenciler izinli sayılacaktır.

CANİK İLÇESİNDE OKULLAR TATİL 

09.01.2019 Çarşamba günü Canik ilçemizdeki taşıma merkezli okullarımızdan aşağıda isimleri yazılı olanlar bir gün süre ile tatil edilmiştir. Tatil edilmeyen taşıma merkezli okullarımıza taşıma yoluyla gelemeyen öğrencilerimiz de izinli sayılacaktır. Gökçepınar İlk-Ortaokulu,Başalan Cumhuriyet İlkokulu-Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu,Hacı Naipli İlk-Ortaokulu, Düzardıç İlkokulu,Gödekli İlkokulu,Tuzaklı İlk–Ortaokulu,Gölalan İmam Hatip Ortaokulu,Başkonak İlk–Ortaokulu,Dereler İlk–Ortaokulu,Demirci İlkOrtaokulu

TERME'DE OKULLAR TATİL 

Yoğun kar yağışı nedeniyle, Terme ilçemize bağlı Ambartepe İlk ve Ortaokulu, Oğuzlu İlkokulu, Şeyhli Ortaokulu, Evci Merkez İlkokulu ve Evci Ortaokulu, Kocaman Ortaokulu ve Bazlamaç İlkokulu'nda 09.01.2019 Çarşamba günü eğitime bir gün ara verilmiştir.

AYVACIK'TA OKULLAR TATİL 

Ayvacık ilçemizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 09.01.2019 Çarşamba günü tüm okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacaklardır.

19 MAYIS İLÇESİNDE OKULLAR TATİL

19 Mayıs ilçemizde bulunan Karagöl, Kuşkayası ve Kösedik İlk-Ortaokullarında 09.01.2019 Çarşamba günü eğitime bir gün ara verilmiş olup, bu mahallelerden ilçe merkezine taşımalı olarak gelen tüm kademedeki öğrenciler aynı gün izinli sayılacaktır.

ATAKUM İLÇESİNDE OKULLAR TATİL

Yoğun kar yağışı nedeniyle, Atakum ilçemize bağlı Sarayköy ve Özeren Ortaokullarında 09.01.2019 Çarşamba günü eğitime bir gün ara verilmiştir.

ALAÇAM'DA OKULLAR TATİL 

Yoğun kar yağışı nedeniyle, 09.01.2019 Çarşamba günü Alaçam ilçemize bağlı Kızlan İlk ve Ortaokulu'nda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca, Yoğun Pelit, Yukarı Koçlu, Köseköy, Harmancık, Gökçeağaç Oymağı, Kalukkaraçukur, Örenli, D. Deresi, Yenimahalle, Güvenli, Ortaköy, Bahşioymağı ve Kalukdemirci mahallelerinden ilçe merkezindeki okullara taşımayla gelen öğrencilerimiz aynı gün izinli sayılacaktır.

YAKAKENT'TE OKULLAR TATİL 

09.01.2019 Çarşamba günü Yakakent ilçemize bağlı Karaaba İlk-Ortaokulu'nda eğitime bir gün ara verilmiş olup, Mutaflı, Sarıgöl, Çepni, Karaaba ve Doğankent mahallelerinden ilçe merkezine taşımalı olarak gelen tüm kademedeki öğrenciler aynı gün izinli sayılacaktır.

BAFRA'DA OKULLAR TATİL 

Yoğun kar yağışı nedeniyle, 09.01.2019 Çarşamba günü Bafra ilçemize bağlı Boğazkaya, Müstecep ve Ortadurak İlk- Ortaokulları ile Köseli Özel Eğitim Okulu'nda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca, Asmaçam, Dikencik, Darboğaz Okçular, Bengü, Kanlı Güney, Meşeli Türkmenler, Başaran, Yeşilköy, Çalköy, Alaçam, Komşupınar ve İnözü mahallelerinden ilçe merkezindeki okullara taşımayla gelen öğrencilerimiz aynı gün izinli sayılacaktır.

İLKADIM'DA BAZI OKULLAR TATİL

Yoğun kar yağışı nedeniyle, 09.01.2019 Çarşamba günü İlkadım ilçemize bağlı Akgöl, Bilmece, Çanakçı, Çelikalan, Yukarı Avdan, Gürgendağı ve Kapaklı mahallelerinden ilçe merkezindeki okullara taşımayla gelen öğrencilerimiz izinli sayılacaktır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun-Ankara karayolu kardan trafiğe kapandı Kızılay sürücülere kumanya dağıttı

Samsun-Ankara karayolu kardan trafiğe kapandı Kızılay sürücülere kumanya dağıttı