25 Eylül 2021 Cumartesi

SAMSUN'DA ÇARŞAMBA İLÇESİNE KANO VE YÜZME HAVUZU TESİSİ YAPILACAK

Samsun'da Çarşamba ilçesine kano ve yüzme havuzu tesisi yapılacak

Samsun'un Çarşamba ilçesine yapılacak kano ve yüzme havuzu tesisine Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu bakanlık olarak destek vereceklerinin sözünü verdi.

21 Ocak 2021 Perşembe 12:06 GÜNCEL

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çarşamba Belediyesi Kano Tesislerini yerinde inceleyerek, tesislerin bakanlık desteğiyle en kısa zamanda hayata geçirileceğinin sözünü verdi.


Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu bir dizi ziyaret ve açılış için geldiği Samsun’da Çarşamba ilçesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Halit Doğan’dan ilçede yapılacak olan Kapalı Yüzme Havuzu ve Kano Durgunsu Parkuru hakkında bilgi aldı.  Bakan Kasapoğlu, yapılmakta olan tesislerin bakanlık desteğiyle en kısa zamanda hayata geçirileceğinin sözünü verdi.

Ziyarete dair açıklamalarda bulunan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Gençlik ve Spor Bakanımızı bugün ilçemizde misafir ettik.  Olimpik standartlarda ülkemizin ilk Durgunsu Kano Yarış Parkuru olma özelliğine sahip olan Çarşamba Uluslararası Su Sporları Tesisi çalışmalarını yerinde inceleyerek, konu hakkında Bakanımıza bilgiler verdik. Bakanımız Sayın Kasapoğlu, Yüzme Havuzu ve Kano Tesisimizin, Gençlik ve Spor Bakanlığımızca en kısa zamanda hayata geçirileceğinin sözünü verdiler. Kendilerine şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Çarşambamıza ve Samsunumuza hayırlı olsun” diye konuştu.Bakan Kasapoğlu’nun Çarşamba ilçesinde gerçekleştirdiği ziyarete AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden ve ilçe protokolü katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

ANZERLİ

24 Ocak 2021 Pazar 05:41

GOLF SAHASI GIBI GEREKSIZ

vatandaş

21 Ocak 2021 Perşembe 13:49

kano tesisini birkaç yıl sonra atakent marinası gibi doldurursunuz kesin...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak Samsun'da konuştu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak Samsun'da konuştu