26 Mayıs 2020 Salı

SAMSUN'DA CEMİL DEVECİ ATAKUM BELEDİYESİ BAŞKANI OLARAK MAZBATASINI ALDI

Samsun'da Cemil Deveci Atakum Belediyesi Başkanı olarak mazbatasını aldı

Samsun'un Atakum ilçesinde yapılan 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilen Cemil Deveci, bugün başkanlık mazbatasını aldı.

07 Nisan 2019 Pazar 18:19 GÜNCEL

Samsun'da yapılan 31 Mart yerel seçimlerinde  Atakum Belediye Başkanı seçilen Cemil Deveci, AK Parti Samsun İl Başkanlığının yaptığı itirazın Yüksek Seçim Kurulu tarafından geri çevrilmesi üzerine bugün başkanlık mazbatasını aldı.


Pazartesi günü Atakum Belediyesi Başkanı olarak mesaiye başlalayacak olan Cemil Deveci, belediyenin mevcut mali durumu ile ilgili belediyede ki başkan yardımcılarından  rapor istediğini açıklarken, "Bu rapor Pazartesi günü bize verilecek. Belediyenin mali durumunu inceleyeceğiz. Seçimlerden önce belediyede maaşları verilmeyen işçilere, bu maaşların bir kısmının ödendiği bir kısmının ise ödenmediği bilgisi verildi. Ödenmeyen maaşlarla ilgili de gereken çalışmayı yapacağız. Seçim sonuçlarına yapılan itiraz süreci tamamlandığı için bugün başkanlık mazbatamızı aldık. Atakum halkına hizmet etmek için sabırsızlanıyorduk. İtiraz süreci tamamlanınca mazbatamızı aldık ve Pazartesi günü sabah saat 10:00'da Atakum Belediyesine giderek başkanlık görevini devralacağım" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da Mert'i emekli polis olan babasının öldürdüğünü en küçük oğlu itiraf etti

Samsun Bafra'da Mert'i emekli polis olan babasının öldürdüğünü en küçük oğlu itiraf etti