23 Eylül 2020 Çarşamba

SAMSUN'DA ÇEVRE DENETİM ARACININ OKUL SERVİSİ GİBİ KULLANILMASI TEPKİLERE NEDEN OLDU

Samsun'da çevre denetim aracının okul servisi gibi kullanılması tepkilere neden oldu

Samsun'da Çevde ve Şehircilik Bakanlığına ait resmi plakalı Çevre Denetim aracının okul servisi gibi kullanılması tepkilere neden oldu.

29 Aralık 2018 Cumartesi 15:28 GÜNCEL

Samsun'da Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne ait çevre denetim aracının mesai saati içerisinde bir okula giderek kurum çalışanının çocuğunu, öğrenci servisi gibi okuldan alma anları bir öğrenci velisi tarafından fotoğraflandırıldı.


Hedef Halk Gazetesinde yer alan haber ve fotoğraflara göre, Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne ait resmi plakalı çevre denetim aracı, bir okulun önüne geldi. Resmi plakalı çevre denetim aracının okula denetim için geldiği sanılırken, araç içerisinden çıkan kamu görevlisi okuldan çıkan bir öğrenciyi alarak resmi plakalı araca bindirdi. Çocuğu okuldan alan çevre denetim aracını ise bir öğrenci velisi fotoğrafladı.  Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne ait resmi plakalı çevre denetim aracının aynı şekilde bir çok kez okula gelerek öğrenci servisi gibi aynı öğrenciyi aldığı gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Hakkı

29 Aralık 2018 Cumartesi 19:33

Bu müdürler ek gösterge haklarını aldıkları için görevden alınsalar Da sıkıntı yok. O yüzden vatandaşın işi olmuş olmamış falan umrumda değil. Çocuklarını yakınlarını teftişinden sorumlu oldukları yerlerde çalıştırır, makam araçları ile gitmediği yer kalmaz. Nasıl olsa araçlar kiralık olduğu için sicil plaka

Hakkı

29 Aralık 2018 Cumartesi 16:54

Samsun da yıllardır görevde olan ama hizmet noktasında sıfır olan emekliliğinin cebinde olmasının verdiği rahatlıkla ve siyasilerin anlamsız desteğiyle görevde olan bürokratlar var. Ve bunların. İçinde 5 yıldan fazla görev yapanlar da mevcut.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Bafra ilçesinde Karadeniz'in en modern mezbahanesini inceledi

Zihni Şahin Bafra ilçesinde Karadeniz'in en modern mezbahanesini inceledi