20 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN'DA CHP'Lİ ATAKUM BELEDİYESİ EKMEK VE GAZETE DAĞITTI

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi ekmek ve gazete dağıttı

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinin ihtiyaç sahiplerine ekmek ve Sözcü Gazetesi ve Cumhuriyet Gazetesi dağıtması ile ilgili algı yapanlar, yıllarca FETÖ'ye hizmet eden Zaman Gazetesinin belediye kaynakları ile dağıtıldığı gerçeğini görmezden geldi.

12 Nisan 2020 Pazar 14:21 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi Korona Virüs nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle Atakum ilçesinde ihtiyaç sahiplerine ekmek ve gazete dağıtımı yaptı.


Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi, Korona Virüs sebebi ile uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle ilçedeki vatandaşlara ekmek dağıttı.

CHP'li Atakum Belediyesinin, ihtiyaç sahiplerine ekmek ile birlikte Sözcü Gazetesi, Cumhuriyet Gazetesi, Yeniçağ ve Birgün ücretsiz dağıtması ise bazı çevrelerce farklı gündeme getirildi. Belediyenin imkanları ile Sözcü Gazetesinin dağıtıldığını gündeme getirenler yıllarca FETÖ'ye hizmet eden Zaman Gazetesinin belediye imkanları ile dağıtıldığını ve FETÖ'ye bu yolla destek verildiği gerçeğini ya unuttu ya da görmezden geldi.CHP'li Atakum Belediyesinden Sözcü Gazetesi yerine Akit, Yeni Şafak, Diriliş Postasını mı dağıtmasını bekliyorlardı acaba. 

Öte yandan sokağa çıkma yasağının olduğu iki gün içinde Atakum ilçesinde dağıtılan Sözcü Gazetesinin, Atakum Belediyesine ücretsiz gönderildiği, belediyenin kasasından bir ödeme yapılmadığı bildirildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Murat Aydın

12 Nisan 2020 Pazar 16:34

Dağıtamaz kardeşim. Ne sözcü ne şu ne bu! Dağıtacaksa vatandaşın istediği gazeteyi dağıtsın! Hayırdır gazeteciliği bırakıp avukatlığa mı soyundunuz?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İbrahim Sandıkçı mahalle mahalle gezerek Canik ilçesinde ekmek dağıttı

İbrahim Sandıkçı mahalle mahalle gezerek Canik ilçesinde ekmek dağıttı