17 Haziran 2021 Perşembe

SAMSUN'DA CHP'Lİ ATAKUM BELEDİYESİ OZAN ARİF'İN İSMİNİ PARKA VERDİ

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi Ozan Arif'in ismini parka verdi

Samsun'un CHP'li Atakum Belediyesi bir süre önce hayatını kaybeden ünlü sanatçı Ozan Arif'in ismini MHP'li meclis üyelerinin karşı çıkmasına rağmen parka verdi.

24 Ağustos 2019 Cumartesi 12:57 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi, merhum ünlü ülkücü sanatçı Ozan Arif'in ismini ilçede bulunan Esenevler mahallesinde ki parka verdi.


Ülkücü sanatçı Ozan Arif'in hayatını kaybetmesi sonrası 31 Mart seçimleri ile CHP'ye geçen Atakum Belediyesinde geçtiğimiz aylarda Ozan Arif'in isminin bir parka verilmesi gündeme gelmişti. Bu öneriye Atakum Belediyesinin MHP'li meclis üyeleri Ozan Arif'in Devlet Bahçeli'ye hakaret ettiği gerekçesi ile karşı çıktı ve isminin parka verilmesini istemedi. MHP'li meclis üyelerinin Ozan Arif'in isminin parka verilmesine karşı çıkması ise yaygın basın olmak üzere sosyal medyadada gündem oldu.

Atakum Belediyesi, MHP'li meclis üyelerinin karşı çıkmasına rağmen merhum sanatçı Ozan Arif'in ismini Esenevler mahallesinde bulunan bir parka verdi.
samsunkenthaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Alper tunga

25 Ağustos 2019 Pazar 13:16

Ozan Arif bir değerdir. Cenazesine katılamayanlar, taziye mesajı yayımlayamaayanlar söz hakkına sahip değildir. Mhpliyim. Ve Ozan Arif’i çok seviyorum. Mekanı cennet olsun

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Terme ilçesinde göle dönen Samsun-Ordu kara yolunda kayıkla seyahat şaşkınlık yarattı

Terme ilçesinde göle dönen Samsun-Ordu kara yolunda kayıkla seyahat şaşkınlık yarattı